Oğluyla birlik olup eşini öldürdü!
Gaziantep'in Nizip ilçesinde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Ç.'nin, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.
GÜNDEM , 11 Ocak 2017 Çarşamba, 13:08
Oğluyla birlik olup eşini öldürdü!

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı Ramazan Ç.'nin 47 yaşındaki eşi Nesriye Ç. geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Ç.'nin başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan Ramazan Ç.'nin evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.

ÖLDÜRÜP, FIRAT NEHRİ'DE ATMIŞLAR

Bunun üzerine polis, Ç. ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Ç.'yi gözaltına aldı. Anneve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada Ramazan Ç.'yi iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.

Nesriye Ç. ve oğlu İsmail, cinayetin ardından Ramazan Ç.'nin cesedini bulunmaması için Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi. Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler, Fırat Nehri'nde Ramazan Ç.'nin cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR