Öğrencileriyle not yükseltmek için ilişkiye girmiş - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Öğrencileriyle not yükseltmek için ilişkiye girmiş
ABD'de 3 erkek öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren ve geçen yıl çok konuşulan Brianne Altice, yazılı savunmasında "Öğrencilerim benimle ilişki yaşadıktan sonra notları yükseldi." dedi.
DÜNYA , 13 Nisan 2016 Çarşamba, 11:52
Öğrencileriyle not yükseltmek için ilişkiye girmiş
Üç erkek öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmek ve iki öğrencisine ise cisimle tecavüz etmekten yargılanan Brianne Altice geçen yılın en çok konuşulan suçlularından biri olmuştu. Altice devam eden davasında oldukça ilginç bir savunma yaparak yeniden gündeme oturdu.

\"\"

SALONA AĞLAYARAK GELMİŞTİ

ABD'de yaşanan olayda 35 yaşındaki öğretmen, mahkemeye elleri kelepçeli, ayakları da zincirle bağlı şekilde getirilmişti. Ağlayarak mahkeme salonuna getirilen Altice, masum olduğunu savunmasına rağmen, Altice ile birlikte olan gençlerden biri, öğretmeniyle en az üç kez cinsel ilişki yaşadıklarını söylemişti.

"BENİMLE BİRLİKTE OLDUKTAN SONRA NOTLARI YÜKSELDİ"

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran olayla ilgili dava sürerken geçtiğimiz günlerde Altice avukatı aracılığıyla yaptığı yazılı savunmada "Öğrencilerimin benimle birlikte olduktan sonra notlarında büyük yükseliş oldu. Ben onlara olumlu yönde etki ettiğimi düşünüyorum. Ben onlara kötülük yapmadım." ifadesini kullandı! Öğrencilerden biri de ilişkiye girdikleri dönemde öğretmeninin "Bunu ailenle daha iyi iletişim kurman ve okulda notlarını yükseltmen için yapıyoruz." dediğini belirtti.

\"\"

VELİLER BU SAVUNMAYI "KABUL EDİLEMEZ" BULDU

Veliler tarafından kabul edilemez bulunan bu savunmanın davanın seyrinde ne tür bir etki yapacağı tartışılırken, öğretmenin verdiği savunmanın hapisten çıkmak için son çırpınışları olduğu yönünde yorumlar yapılıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR