Oğuzhan Koç oyunu kullandı
Oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç, 23 Haziran'da yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Beşiktaş'ta oyunu kullandı.
MAGAZİN , 23 Haziran 2019 Pazar, 11:10
Oğuzhan Koç oyunu kullandı

23 Haziran'da yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi kapsamında sabahsaat 08.00'de başlayan oy kullanma işlemi devam ediyor. İstanbullular oylarını kullanmak için ikamet ettikleri bölgelere geliyor. Oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç, sabah erken saatlerde oyunu kullanan isimlerden biri oldu. Koç, Saat 09.30 sıralarında oyunu kullanmak üzere Beşiktaş'ta bulunan Tevfik Fikret İlkokulu'na geldi.

"Oy kullanıp Kayseri'ye konsere gidiyoruz"

Acele ederek girdiği okulda 1068 No'lu sandıkta oyunu kullanan Oğuzhan Koç, basın mensuplarına açıklamada bulundu. Koç, basın mensuplarının hızlı hareket etmesinin sebebini sorması üzerine Kayseri'de konseri olduğu için acele ettiğini belirtti. Koç, "Kayseri'de bugüne seçim olacağını tahmin etmeyerek konser koydum. Orada da seçim gündem olmadığı için biz de koşarak Kayseri'ye geçeceğiz. Ülkemiz ve özellikle İstanbul için hayırlısı olsun" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR