Ölmeden önceki son mesajı kahretti!
Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da 157 yolcusuyla düşen Etiyopya Hava Yolları'na ait yolcu uçağında bulunan yeni evli yolcunun eşine, 'İndiğimde seni arayacağım" şeklinde bir mesaj gönderdiği ortaya çıktı.
DÜNYA , 12 Mart 2019 Salı, 11:56
Ölmeden önceki son mesajı kahretti!

Yerel basında çıkan haberlere göre, Etiyopya Hava Yolları'na ait uçağın düştüğü kazada ölen yeni evli bir Hint kadın, kocasına uçak indiğinde kendisini arayacağına dair bir mesaj attı.

Üç aydır Soumya Bhattacharya ile evli olan Shikha Garg, Birleşmiş Milletler Çevre Programı'nın yıllık toplantısına katılmak için Nairobi'ye gitmek üzere Etiyopya uçağına binmişti.

Eşinin de Garg ile beraber uçması gerekiyordu ancak Bhattacharya planlardaki son dakikadeğişikliği yüzünden Yeni Delhi'de kalmıştı. Haberlerde, Garg'ın uçak havalanmadan önce kocası Bhattacharya'ya, "Uçağa bindim, inince seni ararım" şeklinde bir mesaj attığı bilgileri yer aldı. Yeni Delhi'de yaşayan çift, Garg'ın Nairobi'den dönmesinden sonra bir tatil planlamıştı.

Hindistan Dışişleri Bakanı Sushma Swaraj, dün Garg'ın ailesiyle temasa geçemediğini ve Twitter'da yardım istediğinde bulunduğunu söylemişti. Ancak daha sonra yaptığı açıklamada Garg ve kazada hayatını kaybeden öteki 3 Hintlinin ailelerine ulaştığını bildirmişti.

Hindistan Çevre Bakanlığı'nda danışmanlık yapan Garg, 2015 Paris İklim Anlaşması'na yol açan müzakerelere katılmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR