Ölülerin olduğu kazada yardım etmek yerine hırsızlık yaptılar!
Brezilya ekibi EC Bahia Kulübü'nün U-15 takımını taşıyan tur otobüsü ile elektronik eşya taşıyan bir TIR kafa kafaya çarpıştı. Kazada 2 kişi hayatını kaybederken, görgü tanıkları yardım etmek yerine, TIR'ı yağmaladı.
DÜNYA , 08 Mayıs 2019 Çarşamba, 10:33
Ölülerin olduğu kazada yardım etmek yerine hırsızlık yaptılar!

Kaza, Brezilya'nın Minas Gerais eyaletinde yer alan Santa Cruz de Salinas şehrinde meydana geldi. EC Bahia Spor Kulübü'nün U-15 takımını şampiyonluk karşılaşması için Sao Paulo şehrine taşıyan tur otobüsü ile elektronik eşya taşıyan bir TIR'ın kafa kafaya çarpışması sonucu, TIR ve otobüs sürücüsünün hayatını kaybettiği belirtildi.

KAZANIN NEDENİ BİLİNMİYOR

Yerel medyada yer alan haberlerde, 16'sı sporcu olmak üzere otobüste bulunan 22 kişinin de kazada yaralandığı ve bölgedeki hastanelere kaldırıldıkları belirtildi. Federal karayolu devriyesi (PRF) ise kazanın nedeninin bilinmediğini, fakat araştırıldığını açıkladı.

YAĞMALAMA SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

EC Bahia Spor Kulübü Twitter hesabından, kazada hayatını kaybeden otobüs şoförünün fotoğrafını paylaşarak üzüntüsünü dile getirdi. Kaza sonrası bölgede yaşayan bazı kişilerin TIR'ın konteynırındaki elektronik eşyaları yağmalaması sosyal medya kullanıcılarından tepki aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR