Ölümden döndüler! TIR'ın çarptığı ağaç otobüs durağına devrildi
İstanbul Sarıyer Bahçeköy Caddesi'nde ilerleyen TIR, otobüs durağının hemen yanındaki ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle ağaç otobüs durağının üzerine devrildi. O sırada otobüs durağında bekleyen 3 kişi ölümden döndü. Kaza anı ise bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
GÜNDEM , 17 Mayıs 2019 Cuma, 17:10
Ölümden döndüler! TIR'ın çarptığı ağaç otobüs durağına devrildi

Kaza Sarıyer Bahçeköy Caddesi'nde 14.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Bahçeköy Caddesi'nden Sarıyer istikametine ilerleyen TIR, henüz bilinmeyen bir nedenle Çayırbaşı otobüs durağının yanındaki ağaca çarptı.

OTOBÜS DURAĞINDA BULUNANLAR ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Çarpmanın etkisiyle ağaç, o sırada 3 kişinin bulunduğu otobüs durağının üzerine devrildi. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken otobüs durağı adeta yerle bir oldu. Haberverilmesi üzerine kaza yerine itfaiye ve belediye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri devrilen ağacı, elektrikli testereyle parçalara ayırarak kaza yerinden kaldırdı.

'KAÇARKEN YERE DÜŞTÜM, AĞAÇ ÜZERİME DÜŞTÜ'

Kaza sırasında otobüs durağında bekleyen Nedim İreç, "Biz durakta 3 kişiydik otobüs bekliyorduk. Birden bir ses geldi biz hemen kaçtık. Ben de kaçarken yere düştüm. Ağaç üzerime devrildi. Ucuz kurtulduk" dedi.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde TIR'ın otobüs durağının yanındaki ağaca çarptığı ve ağacın da otobüs durağının üzerine devrildiği görülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR