Onurlu yürüyüş
Avrupa'yı garantilediği için Süper Final'de formalite maçlarına çıkan Bursaspor, grubunda lider durumda bulunarak adeta haysiyet dersi veriyor.
BURSASPOR , 09 Mayıs 2012 Çarşamba, 09:09
Onurlu yürüyüş
Türkiye Kupası'nda finale çıkmasının, Fenerbahçe'nin de Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı garantilemesinin ardından Avrupa kapılarını açan Bursaspor, hiçbir iddiası olmamasına karşın Süper Final'de Türk futboluna adeta onur dersi veriyor. Yeşil Beyazlılar çıktığı 5 maçın 3'ünü galip bitirerek grupta lider durumda bulunurken, şaibeyi de ortadan kaldırır karakterde futbol oynuyor.

AVRUPA'YI GARANTİLEDİ

Genelde ligde fazla forma şansı bulamayan futbolcuların oynadığı Bursaspor, Türk futbolunun şike söylentileriyle çalkalandığı bu dönemde, sergilediği futbolla, yarışmacı karakteriyle ve hiçbir dedikoduya mahal vermeyecek yapısıyla da takdir topluyor. Ertuğrul Sağlam'ın talebeleri, Avrupa'yı garantilemesine karşın, en başından da söyledikleri gibi onurlu yürüyüşlerine devam ediyor.22 futbolcu oynadı

Oturmuş bir kadroya sahip Bursaspor'un Süper Final maçlarında 22 futbolcu forma giydi. Sezon içerisinde genelde revizyona gitmeyen Ertuğrul Sağlam'ın, fazla forma şansı bulamayan oyuncularına şans verdiği görüldü. Timsah'ta Süper Final'de oynanan 5 karşılaşmanın vazgeçilmezi de Hakan Aslantaş oldu. Başarılı oyuncu 5 maçta da forma giydi. 5 mücadelede oynayan diğer futbolcular ise N'Diaye ve Turgay Bahadır oldu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR