Otobüs şoförüyle kadın sürücü birbirine girdi
İstanbul'da halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir kadın sürücünün, seyir halindeyken başlayan tartışması otobüsün yolcu almak için durağa girmesiyle yumruklu kavgaya dönüştü...
GÜNDEM , 18 Haziran 2014 Çarşamba, 18:10
Otobüs şoförüyle kadın sürücü birbirine girdi

İstanbul Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir kadın sürücü, seyir halindeyken tartıştı. Seyir halinde ara sıra tartışarak ilerleyen iki sürücü, bir süre sonra otobüsün durakta yolcu indirdiği sırada karşı karşıya geldi. Otomobilinden inerek sinirli şekilde duraktaki otobüse giden ismi öğrenilemeyen kadın sürücü, bir süre otobüs şoförüyle tartıştı.

Otobüsün içinde tartışmaya başlayan iki sürücü, yolcuların gözü önünde önce tükürük savaşı yaptı, ardından yumruklaştı. Otobüs sürücüsünün ardı ardına attığı yumruklara dayanamayan kadın sürücü, neye uğradığını şaşırarak otobüsten inmek zorunda kaldı. Yaşanan kavga anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Bu sırada olan biteni izleyen yolcular kadını sakinleştirmeye çalıştı. Aracından bir sopa alarak tekrar otobüse gelen kadın sürücüye yolcular engel oldu. Yaşanan kavga, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olayın ardından kadın sürücü ve otobüs şoförü polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR