Otobüste mastürbasyon skandalı! Önünde oturan genç kız...
Şehirlerarası otobüste muavinin yaptığı mastürbasyonun yankısı sürerken, benzer bir olay da Burdur'da meydana geldi. Burdur'da özel güvenlik görevlisi 31 yaşındaki İ.Y., halk otobüsünde mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen İ.Y. adli kontrol koşuluyla serbest kaldı.
GÜNDEM , 21 Nisan 2017 Cuma, 18:07
Otobüste mastürbasyon skandalı! Önünde oturan genç kız...

Olay geçen 17 Nisan günü meydana geldi ve halk otobüsünün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Burdur'da bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan İ.Y., saat 17.45'te 15 M 0022 plakalı halk otobüsünün arka bölümünde tek başına oturduğu koltukta mastürbasyon yapmaya başladı.

Spermleri önündeki koltukta oturan kadın yolcu G.Z.'nin sırtına gelirken, ön tarafı dolu olan otobüste bu durumu gören yolculardan üniversite öğrencisi Z.A. da "Sen sapık mısın" diye bağırıp müdahale etti.

Ortalık bir anda karışırken otobüsün durmasını fırsat bilen İ.Y., kaçtı.

Üzerine sperm gelen G.Z.'nin şikayeti üzerine otobüsteki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, mastürbasyon yapan özel güvenlikçi İ.Y.'yi kısa sürede yakaladı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.Y., çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol koşuluyla serbest kaldı.

24 Mayıs 216'da Muğla-İstanbul arası taşımacılık yapan yolcu otobüsünde de benzer bir olay olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR