Otobüste tecavüzle ilgili flaş açıklama!
Ankara'da özel toplu taşıma aracında yaşanan tecavüz olayına dair açıklama yapan Ankara Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Soydaş, "Bahsedilen olay odamıza bağlı bir otobüste geçmemiştir. Olay özel toplu taşıma aracında olmuştur.
GÜNDEM , 07 Ocak 2017 Cumartesi, 18:51
Otobüste tecavüzle ilgili flaş açıklama!

Ankara Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş, Hürriyet'in Ankara'da toplu taşıma aracında yaşanan tecavüz olayına dair haberiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Soydaş'ın yaptığı açıklamada, şehiriçi özel halk otobüslerinin söz konusu olayla alakasının bulunmadığını belirtti.

Ercan Soydaş, şunları kaydetti:

"Biz bu yanlışa karşı çıkıyoruz. Yaşanan gerçekten ahlaksızca ve alçakça bir olay. Olayın aydınlatılarak yapanların en ağır şekilde cezalandırılması en büyük beklentimizdir. Haberde kullanılan 'özel halk otobüsü ibaresi' yanlıştır. Zira bahsi geçen olaydaki bu araçların adı özel toplu taşıma aracıdır (ÖTA). Bu araçlar, Etimesgutve Sincan bölgesine hizmet vermektedir. Habere atılan başlıktaki 'halk otobüsü' ibaresi bizleri derinden üzmüştür. Bahsedilen olay odamıza bağlı bir otobüste geçmemiştir. Bizler 200 adet mavi halk otobüsü olarak, 1981 yılından beri Ankara halkına hizmet etmekteyiz. ÖTA'lar ise 2008 yılında ihale edilerek çalışan araçlardır."

⇒Otobüste tecavüz dehşeti...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR