Özlüce'de Brezilya zirvesi
Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve şu anda menajerlik yapan David De Souza, Ali Ay'la yaptığı görüşmede Brezilya'dan genç futbolcuları satış garantisiyle Bursaspor'a getirmeyi teklif etti. Ali Ay, Samet Aybaba ile görüştükten sonra kararını verecek.
BURSASPOR , 22 Kasım 2018 Perşembe, 07:45
Özlüce'de Brezilya zirvesi

Haber I Tolga ÖZTAŞ I

LIMA İLE HASRET GİDERDİ

Bursaspor Kulübü önceki gün sürpriz bir ziyaretçiyi ağırladı. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen, sonrasında ülkesi Brezilya'da teknik adamlığa soyunan ve halen menajerlik yapan David De Souza sürpriz bir şekilde tesislere geldi. Yeşil Beyazlı takımın Brezilyalı oyuncusu Allano Lima'yla görüşen David de Souza Cruzeiro'dan öğrencisi olan kanat oyuncusuyla hasret giderdi. David de Souza'nın Lima ile bir araya geldikten sonra Başkan Ali Ay ile de baş başa bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Allano Lima'nın form durumu hakkında bilgi sahibi olan De Souza'nın görüşmede Başkan Ali Ay'a beklenmedik bir teklifte bulunduğu ifade edildi.

AYBABA İLE KONUŞACAK

De Souza'nın görüşmede Başkan Ali Ay'a Bursaspor'la işbirliği yapmak istediğini söylediği ve "Bursaspor Türkiye'nin önemli bir kulübü. forma giymemiş olabilirim ama takımı yakından takip ediyorum. Size Brezilya'dan satma garantili 21-22 yaşını geçmeyecek genç oyuncuları getireyim, siz de bu oyuncuları oynatın. Oyuncular Bursaspor'da kendileri gösterdikten sonra satıştan gelir elde edin. Böylece hem kulüp bir gelir elde etsin hem de oyuncular takıma katkı sağlasın" teklifinde bulunduğu öğrenildi. Başkan Ali Ay'ın bu beklenmedik telifi teknik direktör Samet Aybaba ile değerlendirdikten sonra De Souza'ya yanıt vereceği bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR