Paranı nasıl kazanıyorsun anne?
Uludağ Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya gelen ünlü oyuncu Buket Dereoğlu, seyirciler arasında oturan oğlu Can'ın sorusu karşısında şaşkınlık geçirdi.
MAGAZİN , 24 Mayıs 2013 Cuma, 10:05
Paranı nasıl kazanıyorsun anne?

Buket Dereoğlu, dün Uludağ Üniversitesi'nde öğrencilerle keyifli bir söyleşiye imza attı. Salona oğlu Can'ı da yanında getiren güzel oyuncu, gençlerden çok oğlunun soruları karşısında sıcak terler döktü. Minik Can'ın "Paranı nasıl kazanıyorsun?" sorusu karşısında önce şaşkınlık geçiren, sonra da kahkaha atan Dereoğlu, "Çocuktan al haberi, evde konuşuruz oğlum" diyerek salondakileri güldürdü.

SANAT İÇİN  HER ŞEYİ YAPMAM!

Şimdiye kadar en keyif alarak oynadığı dizinin "Bizimkiler" olduğunu belirten Dereoğlu, "14 yıl boyunca kesintisiz oynadım ve paramı da aldım" dedi. Oyunculukta kriterlerinin bulunduğuna dikkati çeken Dereoğlu, "Sanat için her şeyin yapılması gerektiğini düşünmüyorum" diye konuştu.

Casus olmak isterdim

Aksiyon içerikli dizilerde ya da filmlerde oynamayı çok arzu ettiğini ifade eden güzel oyuncu, "Batman'deki Kedi Kadın'ı oynamak isterdim. Ya da bir casusu ya da polisi oynamak isterdim" diye konuştu.(Hakan BARGUN)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR