Parseker ve Burkay'ın listeleri belli oldu
Meclise girmeyi garantileyen 128 meclis üyesi bugünkü seçimlerde oylarıyla kimin başkan olacağına son noktayı koyacak.
BURSA , 14 Mayıs 2013 Salı, 13:52
Parseker ve Burkay'ın listeleri belli oldu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (BTSO) bugün yapılacak başkanlık seçimleri için tam anlamıyla nefesler tutuldu.

BTSO Meclis Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi İlhan Parseker ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Başkanı İbrahim Burkay'ın başkan adayı olarak kıyasıya yarıştığı seçim maratonunda Parseker'in mi yoksa Burkay'ın mı söz sahibi olacağı 128 meclis üyesinin oyları ile belirlenecek.

Seçimde yarışacak iki adayın listeleri ise şu isimlerden oluşuyor:

İLHAN PARSEKER'İN LİSTESİ:

Yönetim Kurulu Asil

İsmail Hakkı Yılmaz
Erol Dağlıoğlu
Özkan Özipekliler
Osman Akın
Metin Ceylan
Erol Kılıç
Sami Şentürk
Sedat Çağlar
Haluk Sami Topbaş
Erdem Tuna

Yönetim Kurulu Yedek:

Yavuz Selim Çimen
Mustafa Bakır
Dursun Ali Kasap
Rıdvan İşbaşaran
Sadettin Özgür Şahinoğlu
Erdal Aktuğ
Ahmet Şentürk
Nazım Usturalı
Necati Karasu
Mustafa Güngör

İBRAHİM BURKAY'IN LİSTESİ:

Yönetim Kurulu Asil:

Ferudun Kahraman
Fahrettin Gülener
Cüneyt Şener
Emin Akça
Hasan Gürses
Şakir Umutkan
Mustafa Esgin
İsmail Kuş
İlker Doğan
Aytuğ Onur

Yönetim Kurulu Yedek:

Nuri Körüstan
İbrahim Gülmez
Zafer Bulut
Hüseyin Arslan
Burhan Sayılgan
Şükrü Çekmişoğlu
Orhan Tezyaparlar
Muhittin Serdar Durmuşlar
Melih Serdar Ömeroğulları
Sedat Baydar


İBRAHİM BURKAY TOBB GENEL KURUL DELEGELERİ

ASİL ÜYELER:

Remzi Topuk
Ferudun Kahraman
Faik Çelik
Hüseyin Durmaz
Hasan Çepni
Ali Fuat Er
Mustafa Taşdelen
Sami Bilge
Sami Şentürk
Emin Akça
Osman Arıcı
Baran Çelik
Metin Şenyurt
Veis Faruk Balkanoğlu
Yusuf Ateş
Zeki Eker
Abdülhalim Er
Hilmi Gülcemal
Davut Baykan
Kağan Yeşil
Mustafa Kasapoğlu
Cüneyt Cantürk
Recep Aydın

YEDEK ÜYELER:

Nuri Körüstan
Cemal Tuna
İbrahim Gülmez
İsmail Kartal
Mustafa Tecimoğlu
Hüseyin Tat
Murat Aydın
Zafer Bulut
Mithat Rızvanoğlu
Yüksel Taşdemir
Haşim Kılıç
Selahattin Çelik
Rıdvan Güler
Nazım Usturalı
Cumali GEçili
Ekrem Algül
Hüseyin Aslan
Semih Kayalı
Murat Eryağan
Halil Güleç
Yusuf Ertan
Yaşar Topal
Talip Andiç

DİSİPLİN KURULU ÜYELER:

Nihat Aslanoba
İbrahim Orhan
Nezir Gencer
Şükrü Akyollu
Mehmet Ali Yormazoğlu
Celal Beysel

İLHAN PARSEKER TOBB GENEL KURUL DELEGELERİ

ASİL ÜYELER:

Sami Bilge
Erdem Albayrak
Galip Sakder
Ali Yılmaz
Şinasi Güneş
Sezai Sezer
Alper Gürsoy
Gültekin Delen
Aydın Yakupoğlu
Fevzi Çağlayan
Ali Bocan
Davut Baykan
Sefer Akkaya
Mustafa Kasapoğlu
Hüseyin Arslan
Ertuğrul Yılmaz
Murat Kamışoğlu
Turgay Güler
Ejder Kale
Hakan Batmaz
Ahmet Şentürk
Dursun Ali Kasap
Nazım Usturalı

YEDEK ÜYELER:

İsmail Hakkı Yılmaz
Erol Dağlıoğlu
Özkan Özipekliler
Osman Akın
Metin Ceylan
Erol Kılıç
Sami Şentürk
Sedat Çağlar
Haluk Sami Topbaş
Erdem Tuna

DİSİPLİN KURULU:

Esin Berker
Mehmet Besler
Mehmet Çetin
Mehmet Yaşar
Ahmet Okçuoğlu
Mesut Meriç  

BTSO'NUN YENİ MECLİS ÜYE LİSTESİ:

01. KOMİTE NURİ KÖRÜSTAN MECLİS ÜYESİ ASIL
01. KOMİTE MUSTAFA TECİMOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
02. KOMİTE HÜSEYİN TAT MECLİS ÜYESİ ASIL
02. KOMİTE VEYS FARUK BALKANOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
03. KOMİTE NİHAT TUFAN MECLİS ÜYESİ ASIL
03. KOMİTE SERPİL KIRKA MECLİS ÜYESİ ASIL
03. KOMİTE ALİ CEM SÖNMEZ MECLİS ÜYESİ ASIL
04. KOMİTE OSMAN AKIN MECLİS ÜYESİ ASIL
04. KOMİTE KEMAL GÜLER MECLİS ÜYESİ ASIL
05. KOMİTE NUMAN KARACA MECLİS ÜYESİ ASIL
05. KOMİTE MEHMED KÜÇÜKYALÇIN MECLİS ÜYESİ ASIL
06. KOMİTE ZAFER BULUT MECLİS ÜYESİ ASIL
06. KOMİTE MURAT AYDIN MECLİS ÜYESİ ASIL
07. KOMİTE İLHAN PARSEKER MECLİS ÜYESİ ASIL
07. KOMİTE ERDAL AKTUĞ MECLİS ÜYESİ ASIL
08. KOMİTE İSMAİL HAKKI YILMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
08. KOMİTE YAVUZ SELİM ÇİMEN MECLİS ÜYESİ ASIL
09. KOMİTE HASAN GÜRSES MECLİS ÜYESİ ASIL
09. KOMİTE MİTHAT RIZVANOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
09. KOMİTE YÜKSEL TAŞDEMİR MECLİS ÜYESİ ASIL
10. KOMİTE AHMET TEVFİK BURKAY MECLİS ÜYESİ ASIL
10. KOMİTE HASAN ÇEPNİ MECLİS ÜYESİ ASIL
11. KOMİTE REMZİ TOPUK MECLİS ÜYESİ ASIL
11. KOMİTE YUSUF ERTAN MECLİS ÜYESİ ASIL
11. KOMİTE İSMAİL KARTAL MECLİS ÜYESİ ASIL
12. KOMİTE AYTUĞ ONUR MECLİS ÜYESİ ASIL
12. KOMİTE BURHAN SAYILGAN MECLİS ÜYESİ ASIL
12. KOMİTE SELAHATTİN ÇELİK MECLİS ÜYESİ ASIL
12. KOMİTE HAŞİM KILIÇ MECLİS ÜYESİ ASIL
13. KOMİTE MESUT OKYAY MECLİS ÜYESİ ASIL
13. KOMİTE RIDVAN GÜLER MECLİS ÜYESİ ASIL
13. KOMİTE EMİN AKÇA MECLİS ÜYESİ ASIL
14. KOMİTE BERNA AŞIROĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
14. KOMİTE NAZIM USTURALI MECLİS ÜYESİ ASIL
14. KOMİTE METİN ŞENYURT  MECLİS ÜYESİ ASIL
15. KOMİTE CUMALİ GEÇİLİ MECLİS ÜYESİ ASIL
15. KOMİTE ŞÜKRÜ ÇEKMİŞOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
16. KOMİTE ABDULHALİM ER MECLİS ÜYESİ ASIL
16. KOMİTE SEDAT BAYDAR MECLİS ÜYESİ ASIL
17. KOMİTE ZEKİ EKER MECLİS ÜYESİ ASIL
17. KOMİTE NECATİ KARASU MECLİS ÜYESİ ASIL
17. KOMİTE HİLMİ HESAPÇI MECLİS ÜYESİ ASIL
18. KOMİTE OSMAN YILDIZ MECLİS ÜYESİ ASIL
18. KOMİTE HÜSEYİN ARSLAN MECLİS ÜYESİ ASIL
18. KOMİTE EKREM ALGÜL MECLİS ÜYESİ ASIL
18. KOMİTE AYDIN YAKUPOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
19. KOMİTE MUSTAFA TAŞDELEN MECLİS ÜYESİ ASIL
19. KOMİTE SAMİ BİLGE MECLİS ÜYESİ ASIL
20. KOMİTE EROL DAĞLIOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
20. KOMİTE FEVZİ ÇAĞLAYAN MECLİS ÜYESİ ASIL
21. KOMİTE İBRAHİM GÜLMEZ MECLİS ÜYESİ ASIL
21. KOMİTE KAĞAN YEŞİL MECLİS ÜYESİ ASIL
21. KOMİTE SEMİH KAYALI MECLİS ÜYESİ ASIL
22. KOMİTE İLKER DURAN MECLİS ÜYESİ ASIL
22. KOMİTE CEMAL TUNA MECLİS ÜYESİ ASIL
23. KOMİTE ALİ BOCAN MECLİS ÜYESİ ASIL
23. KOMİTE ERHAN CEREN MECLİS ÜYESİ ASIL
24. KOMİTE MURAT ERYAĞAN MECLİS ÜYESİ ASIL
24. KOMİTE ZÜBEYDE DEMİR MECLİS ÜYESİ ASIL
25. KOMİTE İBRAHİM BURKAY MECLİS ÜYESİ ASIL
25. KOMİTE HİLMİ GÜLCEMAL MECLİS ÜYESİ ASIL
26. KOMİTE CÜNEYT ŞENER MECLİS ÜYESİ ASIL
26. KOMİTE BARAN ÇELİK MECLİS ÜYESİ ASIL
26. KOMİTE HÜSEYİN DURMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
27. KOMİTE HALUK SAMİ TOPBAŞ MECLİS ÜYESİ ASIL
27. KOMİTE EROL GÜLMEZ MECLİS ÜYESİ ASIL
27. KOMİTE SEZAYİ SEZER MECLİS ÜYESİ ASIL
28. KOMİTE ALPER GÜRSOY MECLİS ÜYESİ ASIL
28. KOMİTE RIDVAN İŞBAŞARAN MECLİS ÜYESİ ASIL
29. KOMİTE AYHAN YILMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
29. KOMİTE MUHİTTİN SERDAR DURMUŞLAR MECLİS ÜYESİ ASIL
30. KOMİTE AHMET PARSEKER MECLİS ÜYESİ ASIL
30. KOMİTE SAADETTİN ÖZGÜR ŞAHİNOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
31. KOMİTE CENGİZ EROLDU MECLİS ÜYESİ ASIL
31. KOMİTE FAHRETTİN GÜLENER MECLİS ÜYESİ ASIL
31. KOMİTE FAİK ÇELİK MECLİS ÜYESİ ASIL
32. KOMİTE ERDEM ALBAYRAK MECLİS ÜYESİ ASIL
32. KOMİTE MURAT KAMIŞOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
32. KOMİTE SAMİ ŞENTÜRK MECLİS ÜYESİ ASIL
33. KOMİTE İSMAİL HAKKI SEZGİN MECLİS ÜYESİ ASIL
33. KOMİTE HAKAN BATMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
33. KOMİTE OSMAN ARICI MECLİS ÜYESİ ASIL
34. KOMİTE DURSUN ALİ KASAP MECLİS ÜYESİ ASIL
34. KOMİTE MUSTAFA KASAPOĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
35. KOMİTE HASAN EKER MECLİS ÜYESİ ASIL
35. KOMİTE HALİL GÜLEÇ MECLİS ÜYESİ ASIL
36. KOMİTE ŞAKİR UMUTKAN MECLİS ÜYESİ ASIL
36. KOMİTE MUHARREM KUTLUCAN MECLİS ÜYESİ ASIL
36. KOMİTE NAMIK CÜNEYT CANTÜRK MECLİS ÜYESİ ASIL
37. KOMİTE RECEP AYDIN MECLİS ÜYESİ ASIL
37. KOMİTE MELİH SERDAR ÖMEROĞLU MECLİS ÜYESİ ASIL
38. KOMİTE METİN CEYLAN MECLİS ÜYESİ ASIL
38. KOMİTE GALİP SAKDER MECLİS ÜYESİ ASIL
38. KOMİTE TURGAY GÜLER MECLİS ÜYESİ ASIL
39. KOMİTE DAVUT BAYKAN MECLİS ÜYESİ ASIL
39. KOMİTE EROL KILIÇ MECLİS ÜYESİ ASIL
39. KOMİTE MUSTAFA ESGİN MECLİS ÜYESİ ASIL
40. KOMİTE EJDER KALE MECLİS ÜYESİ ASIL
40. KOMİTE ERTUĞRUL YILMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
41. KOMİTE ERDEM TUNA MECLİS ÜYESİ ASIL
41. KOMİTE ALİ RIZA DURAK MECLİS ÜYESİ ASIL
41. KOMİTE ŞEFİK ELEDAĞ MECLİS ÜYESİ ASIL
42. KOMİTE SEFER AKKAYA MECLİS ÜYESİ ASIL
42. KOMİTE AHMET ŞENTÜRK MECLİS ÜYESİ ASIL
43. KOMİTE ALİ YILMAZ MECLİS ÜYESİ ASIL
43. KOMİTE SEDAT ÇAĞLAR MECLİS ÜYESİ ASIL
44. KOMİTE ALİ UĞUR MECLİS ÜYESİ ASIL
44. KOMİTE YUSUF ATEŞ MECLİS ÜYESİ ASIL
44. KOMİTE ORHAN TEZYAPARLAR MECLİS ÜYESİ ASIL
44. KOMİTE FERUDUN KAHRAMAN MECLİS ÜYESİ ASIL
45. KOMİTE ALİ FUAT ER MECLİS ÜYESİ ASIL
45. KOMİTE MUSTAFA SUAT UĞUR MECLİS ÜYESİ ASIL
45. KOMİTE İSMAİL KUŞ MECLİS ÜYESİ ASIL
46. KOMİTE YAŞAR TOPAL MECLİS ÜYESİ ASIL
46. KOMİTE TALİP ANDİÇ MECLİS ÜYESİ ASIL
47. KOMİTE MUSTAFA GÜNGÖR MECLİS ÜYESİ ASIL
47. KOMİTE ŞEMSETTİN ERHAN MECLİS ÜYESİ ASIL
47. KOMİTE MEHMET ERHAN MECLİS ÜYESİ ASIL
48. KOMİTE OSMAN SÖNMEZ MECLİS ÜYESİ ASIL
48. KOMİTE GÜNEŞ DİMİLİ MECLİS ÜYESİ ASIL
48. KOMİTE MURAT COŞKUNKAN MECLİS ÜYESİ ASIL
49. KOMİTE ALİ TUĞCU MECLİS ÜYESİ ASIL
49. KOMİTE ALİ FARUK ÇOLAK MECLİS ÜYESİ ASIL
49. KOMİTE İNAN KESER MECLİS ÜYESİ ASIL
50. KOMİTE ŞİNASİ GÜNEŞ MECLİS ÜYESİ ASIL
50. KOMİTE ÖZKAN ÖZİPEKLİLER MECLİS ÜYESİ ASIL
51. KOMİTE MUSTAFA BAKIR MECLİS ÜYESİ ASIL
51. KOMİTE GÜLTEKİN DELEN MECLİS ÜYESİ ASIL

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR