Paul Le Guen dönemi resmen başlıyor
Fransa'da kendisine sunulan şartları kabul eden Paul Le Guen bugün başkan Ali Ay'la Özlüce'de özel bir görüşme yapacak. Deneyimli çalıştırıcı Bursaspor'a beraberinde iki de yardımcı antrenör getirecek.
BURSASPOR , 19 Haziran 2017 Pazartesi, 08:08
Paul Le Guen dönemi resmen başlıyor

ALİ AY'LA ÖZEL GÖRÜŞECEK

Bursaspor'da Paul Le Guen dönemi başlıyor. Fransız teknik direktör Özcüle Tesisleri'ne ayak basacak. Önceki gün Fransa'da idari menajer Hüseyin Gedik ile bir araya gelen deneyimli teknik adam Bursaspor'un daha önce kendisine sunduğu şartları ülkesinde ele almıştı. Yeşil Beyazlı kulübün kendisine sunduğu 1+1 yıllık teklifi kabul eden Paul Le Guen Bursa'da başkan Ali Ay'la son kez görüşecek ve sözleşme maddelerini belirleyecek.

İKİ YARDIMCISIYLA GELİYOR

Paul Le Guen'in Bursa'ya beraberinde iki yardımcısıyla birlikte geleceği bildirildi. Bu yardımcılardan birinin birinci yardımcı olacağı, diğerinin ise kaleci antrenörü olacağı kaydedildi. Teknik ekibe Bursaspor'dan da antrenör Mustafa Er ile kondisyoner Giovanni dahil olacak. Le Guen'in başkan Ali Ay'la yapacağı görüşmede takımın durumu, transferde belirlenen oyuncular ve sezon hedefi gibi konuların ele alınacağı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR