Periler artık daha güçlü
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde iyi bir başlangıç yapmayı planlayan Büyükşehir Belediyespor, kamp çalışmalarını noktaladı. Başantrenör Gökhan Aşıcı, motivasyon açısından çok iyi çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getirdi.
BURSA'DA SPOR , 29 Ağustos 2017 Salı, 08:23
Periler artık daha güçlü

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı hazırlıklarını tamamladı, gözünü lige ve kupaya dikti

KARTEPE'DE YAPILDI

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden ve kadrosunu tecrübeli oyuncularla güçlendiren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ikinci etap çalışmaları için gittiği ve 21 Ağustos'ta başladığı Kartepe kampını tamamladı. Günde çift idman ile kampı sürdürmelerine rağmen oyuncularının çalışma arzusunun kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Yeşil Beyazlıların genç başantrenörü Gökhan Aşıcı, kampın oyuncuların kaynaşması ve çalışma motivasyonu açısından da faydalı geçtiğini söyledi.

KUPADA BOY GÖSTERECEK

Kampın ardından İzmit Belediyesi tarafından 12-15 Eylül tarihlerindeki 4'lü basketbol turnuvasında yer alacaklarını ve hemen akabinde de 25-30 Eylül tarihlerinde yapılacak Türkiye Kupası grup- larında mücadele edecek-lerini belirten genç teknik adam, 8 Ekim'de başlayacak yeni sezon öncesi oynayacakları hazırlık karşılaşmaları ve kupa maçlarında iyi sonuçlar alarak lige daha motive başlamak istediklerini söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR