Polis kümeste uyuşturucu aradı
İstanbul polisi sabah erken saatlerde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. Ekipler şüphelilerin evlerinde, apartman çatılarında, merdiven boşluklarında ve kümeslerde uyuşturucu madde aradı.
GÜNDEM , 09 Nisan 2013 Salı, 09:56
Polis kümeste uyuşturucu aradı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık da yapan uyuşturucu satıcılarına yönelik sabah erken saatlerde operasyon düzenledi.  Küçükçekmece ve Başakşehir'de 22 adrese baskın düzenleyen ekiplere helikopter de destek verdi. Operasyon sırasında çevik kuvvet ekipleri çevre emniyetini alırken, özel harekat timleri bazı adreslerdeki kapıları koçbaşı ile kırarak içeriye girdi. Adreslerde yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, operasyon kapsamında çok sayıda kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

Polis zanlıların evlerinde, apartman çatılarında, merdiven boşluklarında ve kümeslerde uyuşturucu aradı.

Başakşehir Tahtakale Mahallesi Özgürlük sokak'taki baskın sırasında, evde bulunan bir şüphelinin uyuşurucu hapları dışarı attığı öğrenildi. Aynı adreste polisin olası bir baskınına karşı şüplilerin apartmanın 4 bir tarafına çok sayıda güvenlik kamerası taktığı belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR