Putin çok konuşulan o fotoğrafı hakkında sessizliğini bozdu
Rus haber ajansı Sputnik'in aktardığına göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avusturya merkezli OPF televizyonuna yaptığı açıklamada basında sık sık yer alan üstsüz fotoğrafları ile ilgili konuştu.
DÜNYA , 05 Haziran 2018 Salı, 12:26
Putin çok konuşulan o fotoğrafı hakkında sessizliğini bozdu

Putin yanlış bir şey görmediğini, tatildeyken çalıların arkasında saklanmaya gerek duymadığını söyledi.

Sputnik'in aktardığına göre, Putin, Kremlin'in yayınladığı ve Putin'in geçmişteki Sibirya tatillerindeki üstsüz halde balık tuttuğu, at bindiği fotoğraflar, internet dünyasının yıllardır ilgi odağı olan görüntülerle ilgili konuştu.

Avusturya'da yayın yapan ONF televizyonu da Putin'e röportajında, Viyana'ya bugün yapacağı ziyaret öncesinde verdiği röportajda bu fotoğraflarla ilgili soru sormayı ihmal etmedi.

Gazetecinin 'yarı çıplak' olarak nitelendirdiği bu fotoğrafların arkasındaki 'gerçek hikayeyi' sorması üzerine Putin, fotoğrafların arkasında derin bir anlam olmadığını, sadece saklayacak bir şeye ihtiyaç duymadığını belirtti.

Putin "Fotoğrafların 'yarı çıplak' olduğunu söylediniz, Tanrı'ya şükür 'çıplak' değil. Tatildeyken çalıların arkasına saklanma ihtiyacı duymuyorum. Bunda yanlış olan bir şey yok" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR