Quaresma Beşiktaş'a veda ediyor!
Beşiktaş'ın Portekizli yıldız oyuncusu Quaresma'nın sezon sonunda takımdan ayrılacak eski ekibi Porto'ya gideceği belirtildi.
SPOR , 27 Mart 2019 Çarşamba, 13:01
Quaresma Beşiktaş'a veda ediyor!

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın "Seneye küçülmeye gideceğiz" sözleri sonrası ilk gidecek ismin Quaresma olacağı ortaya çıktı. 35 yaşındaki starın, eski kulübü Porto ile anlaştığı ileri sürüldü.

Beşiktaş'ta ikinci Ricardo Quaresma dönemi kapanıyor... Siyah-Beyazlılar'ın ilk olarak Temmuz 2010'da İnter'den 7.3 milyon euro

bonservis bedeli ile kadrosuna katıp, 2013'te bedelsiz olarak gönderdiği, 2015'te ise 1.2 milyon euroya yeniden renklerine bağladığı Portekizli futbolcu ile sezon sonunda bir kez daha yolların ayrılacağı ortaya çıktı.

Yüksek maliyeti nedeniyle gönderilecek isimlerin başında gelen Quaresma'nın rotası da belli oldu. 35 yaşındaki Portekizli yıldız, devre arasında transferi son anda yattığı eski kulübü Porto ile anlaştı. Porto'nun, 2020'ye kadar sözleşmesi olan Q7 için

Beşiktaş'a 1-2 milyon euro civarında bir teklif sunacağı belirtilirken, Siyah-Beyazlılar'ın da Quaresma'yı satmaya sıcak baktığı ifade ediliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR