"Rakibimiz güçlü ama turu geçmek istiyoruz"
UEFA Avrupa Ligi Play-off turunda Hollanda temsilcisi Twente ile eşleşen Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, zor bir rakip seçtiklerini belirterek, "Kolay bir rakip değil. Kendimize güvenirsek, taraftarla bütünleşirsek turu geçeriz. Bunu başarabilecek güçteyiz" dedi.
BURSASPOR , 10 Ağustos 2012 Cuma, 15:44
"Rakibimiz güçlü ama turu geçmek istiyoruz"

Bursaspor'un Avrupa Ligi Play-off elemelerinde Hollanda'nın güçlü takımı Twente ile eşleşti. Eşleşmeyi değerlendiren Ertuğrul Sağlam, Kuranın Bursaspor için hayırlı olmasını diledi. Twente'nin güçlü bir rakip olduğunu dile getiren Sağlam, "Twente, Hollanda futbolunun önemli takımlarından birisi. Hollanda'da şampiyon oldular. Kolay bir rakip değil. Zorlu bir rakip. Bizim hedeflerimiz arasında Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil etmek istiyoruz. Bursaspor'un adını gruplara yazdırmak istiyoruz. İlk maçı Bursa'da oynayacağız. İkinci maç için avantajlı skor elde etmek istiyoruz" diye konuştu.

"TURU GEÇEBİLECEK GÜÇTEYİZ"
Tur geçmek için mücadele edeceklerini ifade eden Sağlam, "Biz istediğimiz ve güvendiğimiz zaman, taraftarlarla bütünleştikten sonra zor şeyleri bu güne kadar gösterdik. Bunu da başarabiliriz. Turu atlayabilecek güçteyiz" ifadelerini kullandı.

"TAKIMIMIZA GÜVENİYORUZ"
Bursaspor 2. Başkan Recep Bölükbaşı ise Twente'nin güçlü bir rakip olduğunu dile getirerek, "Twente köklü bir kulüp. Hollanda Ligi'nde çok iyi bir takım. Geçen sene 6. bitirdiler. Biz de iyi takımız. Sonuç hayırlı olsun. İlk maç Bursa'da oynanacak. Daha sonra Hollanda'ya gidilecek. Teknik heyetimiz ve futbolcularımıza güveniyoruz. Onlar da bunun karşılığını verdi. Türkiye ve Bursa için hayırlı olsun" diye konuştu.
 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR