Rafet El Roman'dan 'seks' itirafı
Türk pop müziğinin deneyimli isimlerinden Rafet El Roman, çok konuşulacak bir röportaja imza attı. Ünlü şarkıcı, evlilikle ilgili, "Bir kadını sonsuza kadar sevemem. Seks yoksa o ilişkide durmam. Fantezilerim geniştir" sözleriyle dikkati çekti.
MAGAZİN , 10 Temmuz 2017 Pazartesi, 09:29
Rafet El Roman'dan 'seks' itirafı

Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a konuşan Rafet El Romen, yaşam tarzını ve aşka bakışını değiştirdiğini, artık masum aşkları önemsemediğini, evlilik ve aile kurmak gibi düşünceleri de geride bıraktığını söyledi.

"UTANDIĞIM OLDU"

Anı yaşadığını belirten 48 yaşındaki şarkıcı, "Kimse bana fazla bağlanmasın ya da sorumluluk almayayım istiyorum. Dilim yanmadı. Her şeyi iyi ki yaşamışım. Kimseyi suçlamıyorum. Yaptığım yanlışlardan utandığım oldu. Ama bunu sürdürmem. Doğal yaşamaya çalışıyorum, hayat samimi olmalı. Kendimi olmadığım biri gibi göstermedim. Kime isyanım, öfkem varsa herkese yansıttım. Gerçektim. Ne yaşadıysam yaşadım ama iyi bir şarkıyla yine herkesin sevgisini kazandım. Şanslı bir adamım" dedi.

"SEKS OLMAZSA O İLİŞKİDE DURMAM"

Özel hayatında başarısız olduğunu dile getiren şarkıcı, "Son boşanmamın üzerinden bir yıl geçti. Bu arada 20 kadınla görüştüm, birlikte oldum. bunlardan ancak 3'üyle gerçek bir şey yaşayabilirim. Aynısı erkekler için de geçerli. Tekrar evlenmem demiyorum, evlenirim ama çocuk sahibi olmam. Mantık evliliği yaparım. Mutlaka evlilik sözleşmesi de yaparım. Herkese de tavsiye ederim. Çünkü Tuğba ile boşanmam 3 yıl sürdü. Arada sözleşme yoktu, daha masalsı bir evlilik anlayışım vardı. Ama son evliliğim 6 ayda bitti gitti. Hiçbir kadını sonsuza kadar sevemem. Daha güzelini görünce, yön değiştiririm. Sadece fiziki güzellikten söz etmiyorum. Mesela aşırı kıskançlık beni bitme noktasına getirir. Benim için cinsellik her şey. Tamam duygusal bir adamım ama ten uyuşmazsa, seks olmazsa o ilişkide hiç durmam. Beni tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem. Çok romantiğim, çok duygusalım. Günün her anını o kadınla yaşamayı severim. Ama cinselliği uymuyorsa her şey biter" şeklinde konuştu.

AŞK İDDİASINA YANIT

'En Güzel Şey Yaşamak' adlı şerksıına klip çeken 48 yaşındaki şarkıcı, "Klibinizde oynayan Azeri model Dilber Mahmudova ile aşk yaşadığınız doğru mu?" sorusuna ise "Yok öyle bir şey. Bodrum'da iki klip çektik. Mahmudova kliplerin birinde oynadı" yanıtını verdi.

"SEVMEDİYSEM YÜZ KİŞİYE BAKARIM"

Müzikte olduğum kadar özel hayatımda başarılı olamadım" demişsiniz...

Evet, olamadım. Evlilikler, bir sürü kurdun arasından en zararsızını seçmeye dönüştü. Bütün ilişkilerin psikolojisini bozan sosyal medya!

Tuğba Altıntop ile evliliğiniz dönemde sosyal medya var mıydı?

Yoktu, haklısın. O zaman da medya vardı. Demeye çalıştığım, Tuğba ile evlendiğimizde bir çıkar derdi yoktu. Tuğba ile birbirimize aşıktık ve aile kurmak istedik. Şimdi, "Kadınlar bana daire alır mı?" diye bakıyor.

Hep genç kadınları mı tercih ediyorsunuz? Hayatınızda şu an aşk var mı?

Valla ben yaşıtım ya da yaşça benden büyük bir kadına aşık olmayı istiyorum. Keşke olsam ama daha olmadı. Şu an yeni bir aşk yok. Her şeyi sınırsız yaşamak istedim, yaşadım.

50 yaş üstü kadınlardan size mesaj yağacak!

Valla keşke olsa. Hepsine kapım açık.

Fantezileriniz geniş midir? Tek eşli misinizdir?

İnanılmaz geniştir! Evet tek eşliyim. Birini sevdim mi gözüm kimseyi görmez. Ama sevmediysem, yüz kişiye bakarım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR