Reza Zarrab'dan Ebru Gündeş'e! Kızımızı...
Amerika'da tutuklanan ve 75 yılla yargılanan Reza Zarrab'ın ilk duruşması için Miami'ye giden eşi Ebru Gündeş'e "Kızımızı getirme. Olumsuz etkilenmesin" dediği öğrenildi.
MAGAZİN , 28 Mart 2016 Pazartesi, 10:11
Reza Zarrab'dan Ebru Gündeş'e! Kızımızı...
Reza Zarrab  İran devletini dolandırmak kara para aklama bankacılık sahtekarlığı gibi suçlamalardan dolayı ABD'de tutuklandı.  Reza Zarrab tutuklanırken yanında eşi  Ebru Gündeş'te vardı.  Ebru Gündeş eşi  Reza Zarrab'ın ilk duruşması için  Miami'ye gitti.

19 Mart akşamı Amerika-Miami'de tutuklanan  Rıza Zarrab'ın yanında eşi  Ebru Gündeş ve 5 yaşındaki kızı Alara vardı. Olay üzerine kızını alıp hemen  İstanbul'a dönen  Ebru Gündeş yakınlarına, 'Rıza beni yanında ister' dedi ve  Miami'ye gitme kararı aldı. Gündeş,  4 Nisan'da  Miami'de yapılacak ilk duruşmada eşinin yanında olacak ve 3 hafta  Amerika'da kalacak.

"KIZIMIZI GETİRME"

Ebru Gündeş'in  Miami ziyaretinin detayları da netleşmeye başladı. 75 yılla yargılanan ve eşini yanında görmek istediği öğrenilen Zarrab'ın bu talebini Gündeş'e avukatları aracılığıyla ilettiği öğrenilirken, "Kızımızı getirme. Yaşananlardan olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Dava lehimizde neticelecek ve ona beraber gideceğiz" dediği öne sürüldü.

Eşinin bu talebi karşısında duygulandığı belirtilen ünlü sanatçının, kızının burada bırakarak eşinin yanına gittiği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR