Romanların kavgasında kan aktı:1 ölü
ESKİŞEHİR’de Roman vatandaşlar arasında çıkan silahlı kavgada 14 yaşındaki Onur Özaslan av tüfeğiyle öldürüldü, 3 kişi de yaralandı.
GÜNDEM , 15 Nisan 2013 Pazartesi, 17:32
Romanların kavgasında kan aktı:1 ölü

Olay saat 12.30 sıralarında Gazipaşa Mahallesi Menekşe Sokak’ta meydana geldi. Uzaktan akraba oldukları belirtilen iki grup arasında belirlenemeyen bir nedenle  tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda av tüfeğiyle açılan ateş sonucunda 14 yaşındaki Onur Özaslan, 38 yaşındaki Cennet Alçay, 27 yaşındaki Kenan Yazıkoğulları ve 46 yaşındaki Hasan Hüseyin Küçükoğlu çeşitli yerlerine isabet eden saçmalarla yaralandı.

Yaralılardan Onur Özaslan ve Cennet Alçay yakınları tarafından otomobille yakındaki Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi’ne kaldırılırken, Hasan Hüseyin Küçükoğlu ile Kenan Yazıkoğulları da ambulansla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

ONUR KURTARILAMADI

Göğsünden vurulduğu belirtilen Onur Özaslan Özel Sakarya Hastanesi’ndeki doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Cennet Alçay da Özel Sakarya Hastanesi’nden Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Tedavi altına alınan Cennet Alçay, Hasan Hüseyin Küçükoğlu ve Kenan Yazıkoğulları’nın sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri 6 kişinin gözaltına alındığını, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR