Saldırgan pitbullu polis vurdu
Bolu'da pitbull cinsi köpeğin saldırdırısı sonucu bir kişi yaralandı. Polis memuru tarafından tabancayla vurularak yaralanan köpek, Bolu Belediyesi Veterinerlik Müdürlüğü ekipleri tarafından barınağa götürülerek tedavi altına alındı
GÜNDEM , 16 Kasım 2016 Çarşamba, 14:40
Saldırgan pitbullu polis vurdu
Alınan bilgiye göre, Bolu Sağlık Mahallesi Cengaver Sokak'ta bir kahvehaneye giren sahipsiz pitbull cinsi köpek, vatandaşlar tarafından buradan uzaklaştırılmaya çalışıldı.  Daha sonra tekrar kahvehanenin önüne gelen köpek, evine gitmek isteyen Aytuğ A'ya saldırdı. Köpeğin saldırısı sonucu Aytuğ A. bacağından yaralandı.  

Bu sırada burada bulunan polis memuru S.A, beylik tabancasıyla köpeği vurdu. Yaralı halde bölgeden uzaklaşıp bir apartmanın girişine saklanan köpeğin yakalanması için polis ekipleri Bolu Belediyesi Veterinerlik Müdürlüğünden yardım istedi.  Olay yerine gelen belediye yetkilileri, uyuşturucu iğneyle sakinleştirdikleri köpeği içinde kafes bulunan kamyonete aldı. Yaralı köpek tedavisinin yapılması için Bolu Belediyesi Köpek Barınağına götürüldü.  Köpeğin saldırması sonucu bacağından yaralanan Aytuğ A. ise kendi imkanlarıyla gittiği Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde tedaviye alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR