Samet Aybaba marka transfer istedi
Afyon kampında konuşan Samet Aybaba, "Ne yapıp edip baba bir santrfor almamız lazım. Gerekirse 2 milyon Euro verelim. Marka iki isim almamız şart. Yoksa taraftar tribüne gelmez" dedi.
BURSASPOR , 20 Temmuz 2018 Cuma, 08:27
Samet Aybaba marka transfer istedi

ÖN TARAFA 4 OYUNCU LAZIM

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Afyon kampında medya mensuplarıyla yaptığı sohbette önemli konulara değindi. Altay maçından sonra karşılaşmayla ilgili değerlendirmede bulunmayan deneyimli teknik adam, takımın durumu hakkında bilgi verdi. Orta saha, savunma ve kalede bir sıkıntıları olmadığını belirten Aybaba, "Savunma ve orta saha iyi. Daha gelecekler de var. Ön tarafa 4 oyuncu lazım. Kenarı hızlı olmayan takım öne gidemez ki. Futbol böyledir. Mbappe'yi görmüyor musunuz? Adam kendisi de uçuyor takımı da uçuruyor" dedi.

GEREKİRSE 2 MİLYON VERELİM

Trabzonsporlu Olcay Şahan'ı maddi sebeplerden dolayı alma şanslarının bulunmadığını dile getiren Aybaba, Yasin Öztekin için de "Yasin iyi futbolcu 700-800 bin Euro verilir. Dışarıdan yabancı oyuncu al kaç tane alabilirsin. Bonservisi yok. Ama Yasin bizim teklifimizi kabul eder mi bilmem" ifadelerini kullandı. Tecrübeli teknik adam santrfor transferinin olmazsa olmazı olduğunun bir kez daha altını çizerek "Ne yapıp edip baba bir santrfor almamız lazım. Gerekirse 2 milyon Euro verelim. Marka iki isim almamız şart. Yoksa taraftar tribüne gelmez" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR