Şampiyonlara Aktaş morali
Geçtiğimiz sezonu Süper Amatör Lig'in şampiyonu olarak tamamlayan Gülbahçespor Kulübü başkanı ve teknik heyeti Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret etti.
BURSA'DA SPOR , 05 Temmuz 2018 Perşembe, 08:22
Şampiyonlara Aktaş morali

YILDIRIM VE GÜLBAHÇE
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig play-off grubunda gösterdiği başarılı performansla Yıldırım Belediyespor ile birlikte ilk 2 sırayı alıp 2018-2019 sezonunda Bursa'yı Bölgesel Amatör Lig'de temsil etme hakkı kazanan Gülbahçespor'da bu büyük başarının yankıları sürüyor. Kırmızı Beyazlı kulübün başkanı ve yönetim kurulu üyeleri son olarak geçtiğimiz gün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

"TEBRİK EDİYORUM"
Gerçekleşen ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, geçtiğimiz sezon Gülbahçespor'u takip ettiğini söylerken şampiyonluktan dolayı da Kırmızı Beyazlı kulübü kutladı. Başkan Aktaş, "2018-2019 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de Bursa'yı temsil edecek 2017-2018 sezonu Süper Amatör Lig şampiyonu Gülbahçespor kulübü başkanı ve teknik heyetini ağırladık. Şampiyon takımımıza başarılar diliyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR