'Şanlı tarihimizi yeniden yaşatacağız'
Kulüp olarak kuruluş tarihinden bu yana gençler kategorilerinde başarılara imza attıklarını belirten Başkan İbrahim Öztürk, "Mensucatspor olarak en iyisini yapmak için elbirliğiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
BURSA'DA SPOR , 21 Şubat 2017 Salı, 05:24
'Şanlı tarihimizi yeniden yaşatacağız'

Mensucat U17 Takımı'nın Klasman Grubu'nda ciddi rakiplerini geride bırakarak şampiyon olup Elit Lig'e yükselmesinin başarısı, önceki akşam DOSAB Sosyal Tesisleri'nde verilen şampiyonluk yemeğinde kutlandı. Başkan İbrahim Öztürk ve yönetim kurulunun düzenlediği yemekte Bursa Amatör Spor Kulüpleri Başkanı (BASKF) Genel Başkanı Osman Kılıç, TFF Amatör Kurul Üyesi Cemal Vardar, Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanvekili İlhan Satık, futbolcular ve aileleri katıldı.

DEVAMI GELECEK

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin talimatıyla yeniden futbol camiasına dönen kulübün Başkanı Öztürk, "Mensucat Spor Kulübü olarak eski şanlı tarihimizi yeniden yaşatmak istiyoruz. Gençler kategorilerinde kuruluşumuzdan bu yana başarılara imzalarımızı attık. Son olarak U17 Takımımızın Elit Kategori'ye yükselmesi bizleri ayrıca sevindirdi. Mensucatspor olarak en iyisini yapmak için yönetim kuruluyla elbirliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR