Sarıyer'de yağmur sonrası çöken cadde otomobili yuttu
İstanbul'da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Sarıyer'de de etkili olan sağanak yağış Nuripaşa Caddesi'nin boydan boya çökmesine neden oldu. Adeta ortadan ikiye ayrılan cadde bir otomobili yutarken şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı
GÜNDEM , 27 Eylül 2017 Çarşamba, 23:52
Sarıyer'de yağmur sonrası çöken cadde otomobili yuttu

Şiddetli yağmur nedeniyle, bir süredir kanalizasyon çalışması devam eden Sarıyer Nuripaşa Caddesi de adeta ortadan ikiye ayrıldı. Boydan boya yarılan cadde bir otomobili yutarken, caddenin kısımlarında ise belediye otobüsleri ve bir arazi aracı da mahsur kaldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Ortadan ikiye ayrılan caddede oluşan derin yarıktan akan yağmur suları caddeyi adeta dereye çevirdi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ve polis ekipleri çalışmalarını sürdürürken, korkunç tabloyu görüp şaşkına dönen vatandaşların çökme yaşanan caddeyi ve caddenin yuttuğu otomobili görüntülemesi dikkat çekti. Vatandaşlar, oluşan yarığın çevresinden yürümeye devam etti.

Bazı vatandaşların da evlerinde ve işyerlerinde mahsur kaldığı görüldü. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla rögar kapaklarını açmaya çalışarak suyu tahliye etmeye çalıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR