ŞAYPA'nın yeni patronu belli oldu
Şaypa A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şaylı oldu. Perakende sektöründe önemli bir paya sahip olan ŞAYPA'nın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Yönetim Kurulundaki aile fertlerinin ortak kararıyla Yusuf Şaylı seçildi.
BURSA , 10 Haziran 2016 Cuma, 18:32
ŞAYPA'nın yeni patronu belli oldu
ŞAYPA yeni Yönetim Kurulu Başkanı Şaylı, perakende sektöründe bu denli önemli bir paya sahip olan ve ulusal manada Bursa’yı başarıyla temsil eden bir şirketin ve ailenin mensubu olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Şaypa’nın, sektörde örnek olarak gösterilen başarılı performansının artarak devam edeceğini belirten Yusuf Şaylı, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Sevgili amcamız Hıdır Şaylı’nın aramızdan çok erken ve zamansız ayrılmasının acısını yaşarken, kendisinin ortaya koymuş olduğu misyonu da daha ileriye götürmeyi bir sorumluluk olarak gördüğümü ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bursa’da kazanıp, kazandıklarıyla yine Bursa’da yatırım yapan, bu şehirle, bu ülkeyle birlikte büyüyen bir şirket olarak, önümüzdeki dönemde de Bursa’nın lokomotif şirketlerinden biri olmayı sürdüreceğiz. Yıllardır, kent ve ülke ekonomisine birlikte katma değer sağladığımız iş ortaklarımız, Şaypa’nın en büyük gücü olan müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, başarı yolculuğumuzun, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da süreceğinin en büyük teminatıdır.”YUSUF ŞAYLI KİMDİR ?

971 doğumlu olan Yusuf Şaylı, Şaypa A.Ş.’de, şirketin ilk mağazasının kurulduğu 1995’den itibaren çalışmaya başladı. 21 yıldır şirketin her kademesinde görev yapan ve son olarak da genel müdür ve yönetim kurulu başkan vekili olarak çalışan Yusuf Şaylı, 10 Haziran 2016 tarihinden itibaren Şaypa A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacak.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR