Schumacher'den iyi haber yok
Ferrari'nin eski doktoru Hartstein, Schumacher için "İyileşmesi mümkün görünmüyor" diyerek, efsane pilotun asla geçirdiği kazadan önceki haline dönemeyeceğini söyledi.
DÜNYA , 06 Kasım 2014 Perşembe, 10:52
Schumacher'den iyi haber yok
Geçirdiği kazanın ardından uzun süre komada kalıp daha sonra taburcu olan Michael Schumacher hakkında Ferrari'nin sağlık ekibinden Gary Hartstein umutsuz açıklamalar yaptı.

"İYİLEŞMESİ MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR"

Michael Schumacher'in sağlık durumuyla ilgili iç karartıcı bir açıklama geldi. Eski Formula 1 pilotu ile uzun yıllar çalışan, Ferrari'nin sağlık ekibindeki isimlerden Gary Hartstein, Schumacher için "İyileşmesi mümkün görünmüyor" diyerek, efsane pilotun asla geçirdiği kazadan önceki haline dönemeyeceğini söyledi.

"ASLA KAZADAN ÖNCEKİ GİBİ OLAMAYACAK"

Hartstein şöyle devam etti: "Tekrar konuşabilecek mi? Yürümeyi becerebilecek mi? Yardım almadan yemek yiyebiliecek ve giyinebilecek mi? Doktorlar bunu bilmiyorlar. Kimse bilmiyor. En gerçekçi olasılık Schumacher'in asla kazadan önceki insan olmayacağı".

1 YIL ÖNCE KAZA GEÇİRMİŞTİ

Schumacher Fransa Alpleri'nde geçtiğimiz yılın Aralık ayında geçirdiği kayak kazasının ardından komaya girmiş, Grenoble hastanesine kaldırılmış, ordan Lozan hastanesine nakledilmiş, ardından da rehabilitasyon sürecini evinde geçirmesi için taburcu edilmiş ve İsviçre'deki evine ailesinin yanına gönderilmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR