Scorpion Türkiye'ye geliyor
"Send Me An Angel", "Still Loving You", "Hurricane", "Always Somewhere", "Humanity" gibi birçok ölümsüz şarkıyla tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satan ve birçok ödüle layık görülen efsane grup Scorpions yeniden Türkiye'de konser verecek.
MAGAZİN , 07 Ağustos 2012 Salı, 10:04
Scorpion Türkiye'ye geliyor

17 Ekim'de İzmir Arena'da ve 19 Ekim'de İstanbul Küçükçiftlik Park'ta UNILIFE organizasyonu ile sahne alacak olan grup, 'Comeblack' albümü ile geri dönüyor. 2010 yılında başlayan ve hala devam eden 'Farewell' dünya turnesi sonrasında 46 yıllık müzik serüvenlerini sonlandıracağını açıklayan Scorpions, aynı yıl çıkan 'Sting in the Tail' albümlerinin başarısının ardından kariyerlerine devam etme kararı aldı.

Yıllardır kendilerini gönülden destekleyen hayranlarına ve The Beatles, The Rolling Stones gibi gruba müzik kariyerlerinde ilham veren efsanevi isimlere bir teşekkür niteliğinde olan 'Comeblack' albümünde, 'Rock You Like A Hurricane', 'Wind Of Change' ve 'Still Loving You' gibi ölümsüz şarkılar, Klaus Meine, Rudolf Schenker ve Jabs & co.'nun yaratıcılığı eşliğinde günümüz teknolojisinin olanaklarıyla yeniden kaydedildi.

Efsane grup, onbinlerce kişinin katıldığı 2010 konserinin ardından İzmir ve İstanbul konserleri ile 2012'ye de damga vurmaya hazırlanıyor. Öte yandan biletlerin Biletix'ten temin edilebileceği bildirildi.
 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR