Sedat Şahin grubuna operasyon
İstanbul ve Samsun'da Sedat Şahin grubuna yönelik Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün düzenlediği operasyonda 19 kişi gözaltına alındı.
GÜNDEM , 13 Mart 2015 Cuma, 16:58
Sedat Şahin grubuna operasyon
Sedat Şahin'in oğlu Erkan Şahin'in de yakalandığı operasyonda, grubun Yakup Kerem Saral'ın talimatıyla öldürüldüğü iddia edilen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in intikamını almak için saldırı hazırlığı yaptığı öne sürüldü.

İstanbul ve Samsun'da organize suç örgütüne yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, aralarında Sedat Şahin'in kardeşi, oğlu ve yeğeninin de bulunduğu 19 kişi yakalandı.
      
 İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, silahlı saldırı hazırlığında oldukları belirlenen ve aralarında Sedat Şahin'in de bulunduğu 20 kişinin yakalanması için 2 ilde eş zamanlı operasyon düzenledi.
      
Baskınlarda, 14'ü İstanbul'da, 5'i Samsun'da 19 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan isimler arasında Sedat Şahin'in oğlu Erkan Şahin, kardeşi Nihat Şahin ve yeğeni Şehmi Şahin'in de olduğu öğrenildi.
      
Polis, baskın yapılan adreste bulunamayan Sedat Şahin'in yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.
      
Şüphelilerin, saldırıyı, 24 Aralık'ta Nişantaşı'nda öldürülen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in intikamını almak için gerçekleştireceği öne sürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR