Seksi modeller çatıya çıktı
Gökdelenlerin çatısına çıkıp ölümün nefesini hissederek selfie çekenleri çoktandır biliyoruz. Fotoğrafçı Mar Shirasuna bunu bir adım daha ileri götürerek modellerini ABD'nin New York kentindeki en yüksek binalara çıkarıyor ve kelimenin tam anlamıyla "uçurumun kıyısında" görüntülüyor.
MAGAZİN , 30 Mart 2016 Çarşamba, 11:00
Seksi modeller çatıya çıktı
Japon fotoğrafçı Mar Shirasuna, gökdelen çatılarında çekilen selfie pozlarına farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla başlattığı bu serisi kapsamında üç yılda 150'den fazla fotoğraf çekti.

\\\"\\\"

Shirasuna, "Bu şehri görüntülemenin farklı bir yolunu bulabilir miyim" diye düşünmüş ve sonunda da bu tür çekimler yapmaya karar vermiş. Güzellik ve New York adlı seri de böylece ortaya çıkmış. Mar Shirasuna'nın amacı fotoğraflarını olabildiğince güzel, farklı ve yaratıcı hale getirmek.

\\\"\\\"

Üstelik Shirasuna, her gün bir gökdelenin tepesinde görüntülenmek isteyenlerden onlarca mail aldığını da söylüyor.

\\\"\\\"

Bu projesine "selfie"yi yeniden keşfetmek için" başladığını söyleyen Mar Shirasuna'nın ilginç bir de gözlemi var: "Bir selfie salgını yaşıyoruz" diye anlatıyor Shirasuna "Bazen modellerimle fotoğraf çekmek için gökdelenlerin çatışına çıktığımızda onlar da hemen selfie cekmeye başlıyorlar" diye anlatıyor durumu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR