Şenol Güneş’in Vakıfköy ziyaretinin detayları ortaya çıktı
Altyapı antrenörlerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Güneş’e 5 oyuncunun A Takım’la çalışmaya katılabilecek düzeyde olduğu söylendi.
BURSASPOR , 17 Mart 2015 Salı, 06:38
Şenol Güneş’in Vakıfköy ziyaretinin detayları ortaya çıktı
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in geçen hafta altyapı takımlarına yaptığı incelemenin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Genç oyuncuların hem fiziksel hem de mental gelişimine ağırlık verilmesi talimatı veren Güneş’in altyapı antrenörlerine, “Geçmişte Trabzonspor’da da sorun yaşadık. Bir oyuncu A Takım’a yükseliyorsa orada kalıcı olmalı. Sonradan yeniden altyapıya gönderirsek oyuncuyu mental olarak kaybedebiliyoruz. Çalışmalarınızda bu konuyu atlamamanızı istiyorum” dediği bildirildi.

İŞTE İSİMLER

Şenol Güneş’in altyapı zirvesinde bazı genç oyuncuların da isimleri gündeme geldi. Bursaspor Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Mesut Ünal’ın Güneş’e, U21 takımından kaleci Durhan Çağlar Akdağ, savunma oyuncusu Mehmet Kalkan, solbek Oğulcan Şahin, U19 takımından solbek Bünyamin Kasal, orta saha oyuncusu Emirhan Aydoğan ve forvet Utku Türk’ün isimlerini bildirdiği, A Takım’la antrenmanlara çıkma düzeyinde olduklarını söylediği kaydedildi. Bu arada Şenol Güneş’in de Arabayatağı’ndan transfer edilen Mertcan Erdem hakkında antrenörlerinden bilgi aldığı belirtildi. (Ozan DEMİR)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR