Şenol Güneş: "Oyun da kötü skor da"
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Medicana Sivasspor maçının ardından yaptığı açıklamada oyun ve skorun kötü olduğunu belirtti.
BURSASPOR , 21 Mart 2015 Cumartesi, 18:33
Şenol Güneş: "Oyun da kötü skor da"
Karşılaşmanın başında hava ve saha şartlarına uyum sağlayamadıklarını belirten Güneş, maçın ardından şu açıklamalarda bulundu;

“ Oyunda kötü, skorda kötü. Farklı şey düşünürken düşündüğümüzün dışında bir oyun gelişti. Futbolda her türlü sonuç var. Tek farklı veya farklı da mağlup olabilirsiniz. Havaya ve sahaya uyum sağlayamayan takımdık."

İLK TOPTA GOL YEDİK

Sivasspor'un ilk topta golü bulduğunu belirten Güneş,"İlk topta rakip golü buldu. Sonra pozisyonlar bulduk kaçırdık. Savunmada bireysel hatalar yaptık. Birebirlerde çok olumsuzduk. Bize yakışmayan kötü bir oyun oldu. Rakibimizi tebrik ediyorum. Kazanmak için oynadılar. Sahayı da havayı da iyi değerlendirdiler." diye konuştu.

HAKEMLİK BİR ŞEY YOKTU

Hakemlerin maçın sonucunu etkileme gibi bir durum olduğını da söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Bizim takım oyunumuz bölüm bölüm vardı. Futbol adına zaman zaman iyi işler yaptık ama bize sonuç getiren bir iş olmadı. Hakemlik bir şey yoktu ama maçın sonunda iki tane kırmızı kart gördük. Oyuncular küfür mü etti? Ne yaptılar bilmiyorum ama oyun kopmuşken sahadan iki kırmızı kartla ayrılmak sıkıntılı oldu.” dedi.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR