Seri katil Atalay Filiz için ihbar yağıyor ama...
Son olarak da İzmir’de görülen ’seri katil’ Atalay Filiz’in yakalanması için yürütülen çalışmalar sürüyor. Yalnızca polise 500’den fazla ihbar yapıldığı, titizlikle değerlendirilen ihbarlardan bir sonuç alınamadığı öğrenildi.
GÜNDEM , 05 Haziran 2016 Pazar, 19:31
Seri katil Atalay Filiz için ihbar yağıyor ama...
Tuzla’da geçen 27 Mayıs’ta tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı, 2013 yılında daAnkara’da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı öldürdüğü iddiasıyla aranan ve geçen 31 Mayıs’ta İzmir’de görülen Atalay Filiz’in yakalanması için çalışmalar sürüyor. Seri katilin yakalanmasına yardımcı olmak isteyenler, şüpheli gördükleri kişileri polisve jandarmaya ihbar ediyor.

Yalnızca polise 500’den fazla ihbar yapıldığı, tüm ihbarların titizlikle değerlendirildiği, ancak bir sonuca ulaşılamadığı öğrenildi. 

Öte yandan Filiz’in çıkan haber nedeniyle tanınmamak için parklarda kalabileceği düşüncesiyle sokakta yaşayanlara da fotoğraflar gösterilerek bu kişiyi görüp görmediklerinin sorulduğu belirtildi. Kentin farklı noktaların şok uygulamalar da yapan polis ve jandarmanın, ilçe giriş çıkışları, terminaller ve toplu ulaşım araçlarını da sıklıkla kontrol ettiği bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR