Sertab Erener'in intikamı acı oldu!
18 yıllık hayat arkadaşı Demir Demirkan'ın ihanetiyle sarsılan Sertab Erener, gönlünü kendisinden 20 yaş küçük Emre Kula'ya kaptırdı. Gitarist olan Kula ile Demirkan'ın uzun yıllardır arkadaş olduğu ortaya çıktı
MAGAZİN , 27 Mart 2015 Cuma, 08:33
Sertab Erener'in intikamı acı oldu!
Başarılı şarkıcı Sertab Erener, sıkıntılı günleri atlattı. 18 yıllık hayat arkadaşı Demir Demirkan'ın ihanetine uğrayan Erener, yeni sevgilisiyle de bir nevi Demirkan'dan intikam almış oldu.

Ünlü şarkıcı gönlünü Can Bonomo'nun gitaristi Emre Kula'ya kaptırdı. 50 yaşındaki Sertab Erener ile 30 yaşındaki Kula, Bonomo'nun 13 Ocak'taki konserinde tanıştı. Kısa sürede arkadaşlıkları aşka dönüşen ikili, artık ilişkilerini de gizlemekten vazgeçti. Başarılı bir gitarist olan Emre Kula'nın müzisyen Demir Demirkan'la uzun süredir arkadaş olduğu hatta birçok projede de birlikte yer aldığı ortaya çıktı.

KAÇAMAK ADRESİ ALAÇATI

Bu sayede eski sevgilisinden istemeden de olsa intikamını alan Sertab Erener, Emre Kula ile arasındaki 20 yaşlık farkı ise hiç önemsemiyor. Yakında bir müzik yarışmasında jüri koltuğuna oturacak olan Erener, Nisan ortasında başlayacak çekimlerden önce sevgilisiyle birkaç günlük tatil yapacak. Sertab Erener ile Emre Kula, önümüzdeki günlerde Alaçatı'ya gidecek. (Takvim)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR