Sevgililer Günü öncesi barışmak istedi... Dehşet saçtı!
Adana'da eski eşine "Sevgililer Günü'ne barışmış olarak girelim" dedikten sonra ret cevabını alan şahıs, sokak ortasında kadını kalbinden vurduktan sonra aynı silahla intihar etti.
GÜNDEM , 13 Şubat 2018 Salı, 20:45
Sevgililer Günü öncesi barışmak istedi... Dehşet saçtı!

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre yıllar önce evlenen Mahmut Demirci ile Zühal Kırlangıç (47) anlaşamayarak boşandı. Ancak Demirci bir türlü eşinin peşini bırakmadı.

Demirci sürekli Kırlangıç'ı arayarak onu çok sevdiğini birleşmek istediğini söyledi. Ancak buna rağmen Kırlangıç her defasında eski eşini reddetti. Bugün de Kırlangıç'ı takip ederek Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda yakalayan Demirci onun yanına gelerek barışmak istediğini kendisini çok sevdiğini söyledi. Genç kadın eski eşinin bu teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine Demirci "Yarın Sevgililer Günü bugüne barışmış olarak girelim" dedi. Ancak buna rağmen kadın teklifi kabul etmeyince zanlı yanında getirdiği pompalı tüfeği çıkartıp dehşet saçtı. Eski eşini kalbinden vuran Mahmur Demirci, daha sonra aynı silahla intihar etti.

Olayı gören vatandaşlar hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen iki ambulansla kadın ve erkek hastanelere kaldırıldı.

Demirci, hastanede hayatını kaybetti.

Polis ise olayla ilgili çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR