Sevgililer kuyumcudan yüzük çalarken yakalandı
KONYA'da nişan yüzüğü alacaklarını söyleyerek girdikleri kuyumcudan bir adet yüzük çalan 24 yaşındaki Tevfik B. ile kız arkadaşı 16 yaşındaki D.D., kuyumcu tarafından yakalandı. Hırsızlıktan kaydı bulunan ikili, polis tarafından gözaltına alınırken, olay anı güvenlik kamerası ile de görüntülendi.
GÜNDEM , 18 Nisan 2013 Perşembe, 11:23
Sevgililer kuyumcudan yüzük çalarken yakalandı

Olay, dün saat 13.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Tevfikiye Caddesi üzerindeki bir kuyumcuda meydana geldi. Tevfik B., sevgilisi D.D. ile nişan yüzüğü alma bahanesiyle bir kuyumcuya girdi. Bir süre sonra işyeri sahibini başka bir kuyumcu arkadaşı telefonla arayıp, "İçerdeki müşterilerine dikkat et. Bizim işyerinde şüpheli tavırları vardı'' diye uyarıda bulundu.

Bunun üzerine kapıyı kapatan kuyumcu, Tevfik B. ile kız arakadaşına bir şey çalıp, çalmadıklarını sordu. D.D., pantolonun arka cebine sakladığı yüzüğü kuyumcuya verdi. Tevfik B. ile D.D., polise teslim edilirken, hırsızlıktan kayıtlarının olduğu ortaya çıktı. Hırsızlık anı ise kuyumcunun güvenlik kamerasına yansıdı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR