Sevgilisini kaybetmemek için öyle bir şey yaptı ki...
Aşık olduğunuz kişiyi kaybetmemek için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Rosa Castellanos Diaz isimli kadın bunun için 9 ay boyunca hamile taklidi yaptı.
YAŞAM , 18 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:13
Sevgilisini kaybetmemek için öyle bir şey yaptı ki...

Honduras'ta yaşayan Rosa Castellanos Diaz, öyle bir şey yaptı ki duyanlar şoke oluyor. Erkek arkadaşı Melvin Mendoza onu terk etmesin diye hamile olduğunu söyledi.

Bu da yetmedi, tam 9 ay hamile taklidi yaptı. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu yalan da er geç ortaya çıkacaktı.

Kimseye haber vermedi

Rosa, ne hikmetse ani bir doğum sancısına tutulduğu için gizlice kimseye haber vermeden hastaneye gitti, doğumunu yapıp eve döndü!

"O kadar aniydi ki haber veremedim" yalanları eşliğinde karnındaki ikizlerden birinin öldüğünü, ötekinin ise hastanede tedavi altında olduğunu söyledi. "Ölen bebek nerede?" diye sordu eş dost. O da "Mezarlıkta" dedi. Bunun üzerine sevgilisi Melvin mezarlığa gitti ve bir baktı ki, tabutun içindeki oyuncak bebek!

Bütün bu hamileliğin yalan olduğunu anlayan Melvin, Rosa'dan şikâyetçi olmamaya karar verdi. Ancak konu elbette basına yansıdı. Şu anda İngiliz The Sun gazetesinden Latin Amerika'daki pek çok internet sitesinde onların garip aşk hikâyesi yer alıyor. Rosa'nınki tamam hastalık derecesinde gariplik içeriyor ama aşktan bahsediyoruz!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR