Sibel Can'ın eski eşi bakın kiminle görüntülendi
Şarkıcı Sibel Can ile 10 yıl evli kaldıktan sonra yollarını ayıran iş adamı Sulhi Aksüt, önceki gece genç bir kadınla görüntülendi.
MAGAZİN , 10 Kasım 2016 Perşembe, 00:50
Sibel Can'ın eski eşi bakın kiminle görüntülendi
eçtiğimiz gün yanında genç bir kadın ile Jash Restoran’da objektiflere takılan Sulhi Aksüt, ara sıra mekanın kapısına çıkarak sigara içti. Bu sıralarda magazin muhabirleri tarafından görüntülenen işadamının keyfi yerinde görünüyordu.

Sözcü'de yer alan habere göre; gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılmak üzere kapıya gelen ikili, flaşlar patlayınca ne yapacağını şaşırdı. Önce mekana geri dönmek isteyen Aksüt, daha sonra vazgeçti.UZUN YILLAR SONRA İLK KARE


Sibel Can’la boşanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Sulhi Aksüt, şimdiye kadar özel hayatına dair bir kareyle görüntülenmemişti. İlk defa objektiflere yakalanan iş adamı, valenin getirdiği aracına bindi. Görüntülendiği için moralinin bozuk olduğu belli olan Sulhi Aksüt, patlayan flaşlar sonrası adeta dondu kaldı.

Aksüt, yanındaki kadın ile aracına bindikten sonra sinirini arabasından çıkarmaya karar vermiş olacak ki gaza basıp patinaj çekerek gazetecilerin yanından ayrıldı.

Sibel Can’la 10 yıl evli kaldıktan sonra altı celsede boşanan Sulhi Aksüt’ün Can’dan Emir isminde bir oğlu var.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR