Sinemada akıllara durgunluk veren seks skandalı
Türkiye, geçtiğimiz hafta Sivas'ta 30 erkeğin toplu sekste yakalandığı haberini tartışırken, benzer bir haber de İstanbul'dan geldi. Bu kez 60 erkek uygunsuz şekilde basıldı
GÜNDEM , 07 Mayıs 2013 Salı, 13:16
Sinemada akıllara durgunluk veren seks skandalı

İstanbul'un Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde bulunan 2 ayrı sinemada seks içerikli filmlerin oynatıldığı ve sinemaya gidenlerin gay ilişki yaşadığı ihbarı üzerine Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre, polis, ihbarların doğru olup olmadığını belirlemek için her iki sinemaya bilet alarak izleyici gibi girdi.

POLİSE GAY İLİŞKİ TEKLİFİ

Sinemaya giren sivil polislerin dışında operasyona katılacak olan ekipler de sinemaya yakın bir noktada mevzilendi. Seks filmi oynatılan 2 sinemada da film izleyen polis memurlarına yanaşan bazı kişilerin gay ilişki teklifinde bulunması üzerine operasyon için düğmeye basıldı.

IŞIKLAR AÇILINCA..

Dışarıdaki ekibin uyarılmasıyla harekete geçen polis, bir anda sinemaya girerek tüm ışıkların açılmasını, filmlerinse durdurulmasını istedi. İçerde izleyici gibi bulunan ve dışarıdan operasyonu gerçekleştiren ekipler ışıklar açıldığında birçok kişiyi uygunsuz biçimde yakaladı.

60 KİŞİ FUHUŞTAN GÖZALTINDA

2 ayrı sinemaya düzenlenen seks operasyonunda biri Meksikalı biri Alman uyruklu 60 kişi polis tarafından ifadeleri alınmak üzere gözaltına alındı. Sinemada gay ilişki yaşadıkları tespit edilen 60 kişiye fuhuş yapmak suçundan polis tarafından işlem yapıldı.

Polis, gözaltına alınanların ve operasyon düzenlenen 2 sinemanın isimlerini açıklamadı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR