Sneijder açıkladı: " Eşim Yolanthe Cabau..."
Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau hamile. Hollandalı yıldız, maçtan sonra ülkesindeki basına eşi Yolanthe Cabau'nun hamile olduğunu belirtti.
SPOR , 29 Mart 2015 Pazar, 10:53
Sneijder açıkladı: " Eşim Yolanthe Cabau..."
İlk kez bebek heyecanı yaşayan ünlü model, geçen yıl İtalyan basınına verdiği röportajda “Çocuğumun Türkiye’de doğmasını istiyorum” demişti.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile oyuncu-model eşi Yolanthe Cabau, bebek heyecanı yaşıyor. "Polis Akademisi Alaturka" adlı sinema filmiyle Türk seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Cabau, 1.5 aylık hamile.

Bebek beklediğini geçtiğimiz günlerde öğrenen Cabau, haberi önce eşiyle paylaştı. Bebek müjdesi, ilk evliliğinden bir oğlu bulunan Sneijder'i sevince boğdu.

Wesley Sneijder ile 2010 yılında evlenen Yolanthe Cabau, geçtiğimiz yıl İtalyan Grazia dergisine verdiği röportajda anneliğe hazır olduğunu söylemiş, "Her an hamile kalabilirim. Artık kendimi bunun için hazır hissediyorum. Ancak çocuğumun Türkiye'de doğmasını istiyorum" demişti.

Wesley Sneijder'in 2009 yılında sona eren ilk evliliğinden Jessey adında bir oğlu bulunuyor.

GOLÜ ATTI VE...

Golden sonra büyük sevinç yaşayan Sneijder, ısrarla topu istedi. Top toplayıcıdan aldığı topu formasının içine koyan yıldız futbolcu, golü eşi Yolanthe’ye armağan etti.

\"\"

Baş parmağını emerek sevinen ve bebeği müjdeleyen Sneijder, bu sevinç ile Yolanthe hakkında uzun süredir hamile olduğu şeklinde çıkan haberleri de doğrulamış oldu.

\"\"

Öte yandan Sneijder maçtan sonra Hollanda basınına eşi Yolanthe Cabau'nun hamile olduğunu belirtti. Ayrıca Yolanthe Cabau'nın kız kardeşi de Sneijder'ın yakında baba olacağını doğrulayan bir tweet attı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR