Sokak ortasında aşk cinayeti!
Afyonkarahisar'da Mehmet Emin Kaya, sevgilisi Ayşe Çetin ile birlikte gördüğü Serkan Öz'e sokakta pompalı tüfekle peş peşe 6 kez ateş etti. Serkan Öz'ün öldüğü, Ayşe Çetin'in ağır yaralandığı saldırı sonrası tüfeği çenesinin altına dayayan Kaya tetiği çekip yaşamına son verdi.
GÜNDEM , 26 Ekim 2016 Çarşamba, 18:53
Sokak ortasında aşk cinayeti!
Afyonkarahisar Adnan Menderes Bulvarı üzerinde saat 15.00 sıralarında 03 VR 248 plakalı otomobiliyle şehir merkezinden Konya yolu yönüne giden özel bir firmada şoför olarak çalışan Mehmet Emin Kaya, iddiaya göre sevgilisi Ayşe Çetin'i bir başka erkekle yolda yürürken gördü. Otomobiliyle hızla Sakarya Caddesi'ne giren Mehmet Emin Kaya, yol ortasında durdurduğu otomobilin bagajından çıkardığı pompalı tüfekle kendisine doğru yürüyen Ayşe Çetin ile kadının diğer sevgilisi olduğu öne sürülen Serkan Öz'e peş peşe ateş etti.

\"\"

Pompalı tüfekle kaldırımdaki Ayşe Çetin ve Serkan Öz'e 6 kez ateş eden Mehmet Emin Kaya, daha sonra tüfeği çenesinin altına dayayarak tetiğe bastı. Kanlar içinde yerde kalan saldırgan Kaya olay yerinde, Serkan Öz ise ambulansla hastaneye götürülürken yaşamını yitirdi. Ağır yaralı hastaneye götürülen Ayşe Çetin'in göğüs bölgesinde çok sayıda saçma olduğu belirtildi. Sağlık durumunun ciddi olduğu belirtilen Çetin'in ameliyata alındığı kaydedildi. 

\"\"

Olay sonrası görgü tanıklarından birinin çektiği görüntülerde kanlar içinde yerde yatan Mehmet Emin Kaya'nın yanı başında genç bir kızın ağladığı görüldü. Adı öğrenilemeyen gencin, Kaya'nın kızı olduğu iddia edildi. Görgü tanıklarının cesedin başından uzaklaştırdığı genç kız, polis tarafından emniyete götürüldü. Polisin kordon altına alarak uzun süre inceleme yaptığı olayın görgü tanıklarından Mehmet Fatih, Mehmet Emin Kaya'nın Çetin ve Öz'ün üzerine koşarak gittiğini anlatırken, "Silah sesi gelince adamla kadın düştü. Ben arabaya atıp hastaneye götürecektim. Bir kadın başlarında ilgileniyordu. Yanında bir de ufak kız vardı. Hemen geldim arkadaşa, 'Kıyıya gel adamın yanında pompalı var bizi de vurmasın' dedim. Biz kıyıya geldik adam 2 adım attı. Tüfeği kafasına doğrulttu ve sıktı" dedi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR