Son kez adayım
29 Mayıs'ta yapılacak olan genel kurul öncesi Bursaspor'un mevcut başkanı İbrahim Yazıcı, divan kuruluna adaylık dilekçesini teslim etti.
BURSASPOR , 23 Mayıs 2012 Çarşamba, 09:51
Son kez adayım
 Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, 29 Mayıs'ta yapılacak olağan genel kurulda yeniden aday olduğunu açıklamasının ardından dün Özlüce Tesisleri'ne gelerek divan kuruluna dilekçesini verdi. Yazıcı, "Kongrede konuşmalarımın içinde çarpıcı şeyler olacak. Bu işi yarım bırakmamak için devam ediyoruz. Bursaspor'un zirve takımı olmaya devam etmesi lazım. Bugün biz varız, yarın yokuz. Zaten bu son adaylığım olacak" dedi.

PARALI BAŞKAN KALKACAK
Yazıcı sözlerine şöyle devam etti: "Bursaspor'un kurumsallaşmasını daha ileri götürmesi ve ayaklarının üzerinde durması lazım. Eskiden, 'paralı başkan', paralı yönetim' gibi tabirler vardı. Bunlar artık kalkacak. Daha geniş açıklamaları genel kurulda yapacağım. Bursaspor'un hep emin ellerde olması lazım. Kimlerin eline geçtiğini herkes biliyor. Bu gibi talihsizliklerin yaşanmamasını istiyoruz. Başkanlık iyi bir yarış halinde olması lazım". Bu arada diğer aday Cevdet Yıldız da dilekçesini verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR