Sosyal medyada 'servet' kazandı
Instagram'da 1.2 milyon takipçisi olan Avustralyalı model, sosyal medyada yaptığı her bir paylaşımdan dudak uçuklatan paralar kazanıyor.
MAGAZİN , 21 Mart 2017 Salı, 15:38
Sosyal medyada 'servet' kazandı

Kişisel Instagram hesabında 1.2 milyon takipçisi olan 22 yaşındaki Avustralyalı model, sosyal medyada paylaştığı her bir fotoğraf için 15 bin dolar (yaklaşık 54 bin TL) kazanıyor. Kısa bir sürede sosyal medya fenomeni haline gelen genç kadın, Instagram hesabı açarken günün birinde bu mecranın kendisine ekonomik anlamda hatrı sayılır bir gelir getireceğini hiç ummadığını, tek amacının kendini daha doğru ifade edebilmek olduğunu söylüyor.

Sosyal medyada elde ettiği başarının sebebini 'şans, zamanlama ve tutku' faktörlerinin bir araya gelmesi olarak gören Avustralyalı model, takipçileri tarafından bu kadar çok sevilmesini 'kendini ve duygularını içinden geldiği gibi yaşamasına' bağlıyor. Dünyanın en egzotik ve güzel bölgelerini gezip, sosyal medya hesabında birbirinden çarpıcı pozlarını paylaşan genç kadın, sosyal medyayla gelen şöhretten oldukça memnun görünüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR