Sosyal medyayı yine salladı! Buzağı ile yatakta...
Rize'nin İkizdere İlçesi'nde yeni doğum yapan keçiyi sırtına aldığı fotoğrafın sosyal medyada yayılmasıyla gündeme gelen Hamdu Sena Bilgin hasta buzağısı ile bir fotoğraf paylaştı. Genç kız sosyal medyayı yine salladı...
YAŞAM , 29 Ocak 2018 Pazartesi, 17:10
Sosyal medyayı yine salladı! Buzağı ile yatakta...

İkizdere'ye 10 kilometre uzaklıktaki Yağcılar Köyü'nde, hayvancılıkla geçimini sağlayan Atilla Bilgin´in 5'inci sınıf öğrencisi kızı Hamdu Sena Bilgin´in yaşadıkları, keçileri barınaktan çıkarmasıyla başladı.

Bu kez hasta buzağısı ile fotoğraf paylaştıEvden uzaklaşırken, keçilerden biri doğum yapmaya başlayınca koşarak eve dönen Hamdu Sena, okul çantasını aldıktan sonra doğum yapan keçinin yanına geldi.

Bu kez hasta buzağısı ile fotoğraf paylaştıKeçiyi sırtına alan, yavrusunu da 'Tomi' isimli çoban köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasına koyan Hamdu Sena, karla kaplı dik yoldan evine doğru yürüdü.

Bu sırada, Ali Rahman (15) da kız kardeşinin fotoğrafını çekti. Fotoğraf, sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak, beğenildi.

Hamdu Sena, sosyal medyadaki son paylaşımında ise hasta buzağıyı yatağına aldığı fotoğrafına yer verdi. 'Buzağım hasta, bugün birlikte yatma kararı aldık´ notuyla soysal medya üzerinden paylaşılan fotoğraf, çok sayıda kullanıcı tarafından beğenildi.

Hamdu Sena´nın hayvanlarla geçirdiği anları yansıtan fotoğraf kareleri de yine sosyal medyada ilgi görüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR