Sosyetik boşanmada gizli hesap şoku
21 yıllık eşi Kemal Gülman’a ihanet gerekçesiyle 200 milyon liralık boşanma davası açan Feryal Gülman, Kemal Gülman tarafından merhum annesi Nihal Sarımuratoğlu adına gizli bir hesap açıldığını ortaya çıkardı. Gülman, mahkemeden yüklü para transferleri yapılan hesabın incelenmesini talep etti.
MAGAZİN , 08 Kasım 2016 Salı, 15:41
Sosyetik boşanmada gizli hesap şoku
Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman’la 82 yaşındaki eşi Kemal Gülman’ın boşanma davaları devam ederken şu sıralarda ortaya çıkan gizli bir hesap ikilinin arasını bir kez daha bozacak gibi görünüyor.

Kemal Gülman’ın 2013 yılında hayatta olan kayınvalidesi yani Feryal Gülman’ın annesi Nihal Sarı- muratoğlu adına bir hesap açtırdığı, geçtiğimiz yıl vefat eden Nihal Hanım’ın hesabından yurtdışına milyon lira olduğu iddia edilen rakamlarla para transferi gerçekleştirdiği söyleniyor.

Merhum Nihal Sarımuratoğlu üzerinden yurtdışına para yolladığı konuşulan Kemal Gülman’ın, sahte evrak düzenleyerek Sarımuratoğlu’ndan vekâlet aldığı iddia edildi.

2013 yılında merhum annesi adına bankada açılan hesabı fark eden Feryal Gülman ve ağabeyi Ahmet Ferit Sarımuratoğlu’nun banka hesabını incelemeye aldıkları, ancak annelerinin vefatından sonra yasal süreci başlatabildikleri öğrenildi.

“Bu işin peşini bırakmayacağım’’ diyen Feryal Gülman, geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurarak merhum annelerinin adına açılan hesabın incelenmesini talep etti.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR