Sözleşmesini kendisi uzattı
Bursaspor'da sözleşmesi bitmesine karşın ismi yeni sezon kamp kadrosu içinde yer alan Iasmin Latovlevici'deki sır perdesi çözüldü.
BURSASPOR , 06 Temmuz 2019 Cumartesi, 09:05
Sözleşmesini kendisi uzattı

Rumen kramponun sözleşmesinde yer alan bir maddeyi kullanarak mukavelesini Bursaspor istememesine karşın uzattığı ortaya çıktı. Iasmin Latolevici'nin geçen sezon yaptığı 1+1 yıllık sözleşmede 20 maçta oynadığı takdirde mukavelesinde yazan 'Sözleşme otomatik olarak uzar' maddesi Yeşil Beyazlılar'ın başına dert oldu.

Kendi isteği ile bu maddeyi yürürlüğe koyan Rumen futbolcu avukatı aracılığıyla Bursaspor kabul etmemesine karşın takımda kalacağını bildirdi. Bursasporlu hukukçular konuyu çözüme kavuşturmaya uğraşırken, havuzda düşerek başını zemine vuran ve iki gün boyunca kontrol altında tutulan Iasmin Latovlevici'nin durumunun ciddi olmadığı bildirildi. 33 yaşındaki Rumen krampon geçen sezon Bursaspor'da Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda toplam 26 maça çıkmıştı. Eski Başkan Ali Ay da sezon içinde yaptığı açıklamada Iasmin Latovlevici ile sözleşme uzatmayı planladıklarını açıklamıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR