Süper Lig ekibinde kriz! Seçim kararı alındı
Antalyaspor'un başkanı Cihan Bulut, yönetim olarak taraftarların yaptığı "istifa" çağrısı sonrası olağanüstü genel kurula gitme kararı verdiklerini açıkladı.
SPOR , 20 Ağustos 2018 Pazartesi, 11:26
Süper Lig ekibinde kriz! Seçim kararı alındı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un başkanı Cihan Bulut, yönetim olarak olağanüstü genel kurula gitme kararı aldıklarını duyurdu. Cihan Bulut, kararı taraftarların "İstifa" çağrısından sonra aldıkları söyledi.

TARAFTARIMIZIN İSTEĞİNİ GÜNDEME ALDIK

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Cihan Bulut, yönetim olarak kulübün mali yapısını düzeltebilme adına ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirtirken, "Bu mücadele devam ederken, en son Atiker Konyaspormaçında taraftarımızın, "Yönetim istifa" şeklindeki isteğini gündeme almamak mümkün değildi. Onların sözünü dinliyorum." dedi.

ELİMİZDEN GELEN BUYDU

Kulüpte 10 Ocak 2017'de göreve başladıklarını ve her gün yeni bir mücadeleyle güne uyandıklarını anlatan Bulut, şunları söyledi: "Kulübün mali tablosundaki sıkıntıları herkesin biliyor. Mali tabloyu bu hale getiren de biz değiliz. Biz elimizden gelen mücadeleyi verdik. Arkadaşlarımız özel krediler de kullandı. Elimizden gelen buydu. Şimdi olağanüstü genel kurul kararı aldık. Genel kurulun bundan sonra gelecek arkadaşlara ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR