Süper Lig ekibinden Emniyet Müdürü hakkında çarpıcı suçlama!
Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in sahte Alanyaspor forması yaptırarak dağıttığını iddia etti.
SPOR , 12 Şubat 2019 Salı, 13:47
Süper Lig ekibinden Emniyet Müdürü hakkında çarpıcı suçlama!

Aytemiz Alanyaspor Store ve Mağazalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural, yaptığı açıklamada, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'e suçlamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural, binlerce sahte Alanyaspor forması yaptırarak dağıttığını söylediği Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in suç işlediğini ileri sürdü.

Vural, şunları kaydetti:

"BİRKAÇ KEZ UYARMAMIZA RAĞMEN..."

"Alanyaspor ürünlerinin resmi satış ve dağıtım hakkı sadece Alanyaspor Kulübü'ne aittir. Daha önce birkaç kez iyi niyetle uyarmamıza rağmen Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, binlerce sahte forma yaptırarak dağıtmaya devam etmektedir. Makam aracıyla Alanya'ya gelen Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in, sırf siyasi beklentileri ve gösteriş amaçlı, kimseden izin alma gereği bile duymadan, üzerinde 'Alanyaspor' ve kendi adı soyadının baş harfleri yer alan turuncu yeşilli imitasyon formaları dağıtmaya devam ettiğini görmekteyiz."

"VAHİM BİR SUÇ İŞLİYOR"

"Buradan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'i tekrar uyarıyoruz. Alanyaspor forması, sahtesi üretilip dağıtılacak kadar ucuz değildir. Emniyet Müdürü makamında olan ve görevleri arasında sahtecilikle mücadele etmek de olan birisinin bizzat bu suçu işlemesi daha da vahimdir. Buradan kulüp olarak yasal haklarımızı da sonuna kadar kullanacağımızı belirterek Sınai Mülkiyet Marka Suçları ve Cezaları Kanunu'nu hatırlatmak istiyoruz."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR